Wpis z mikrobloga

Co mogę powiedzieć o tym sezonie? Skonczylem sezon z rio 2756. Największy io hell odczułem w okolicach 2500-2600 bez zrobienia jakichkolwiek swoich 20 nie ma co się zapisywać na pugi bo instant Cię pomijają, mając 20 innych depsow na Twoje miejsce z wyższym rio.
Co polecam? Zapisywać się na pugi w premade z tankiem albo healem ewentualnie depsem z BLem, którzy maja podobne albo większe io to bardzo pomaga się dostać.
Kiedy zaczęło iść z górki? To wiadome, po tym jak odblokowali valory, większy ilvl szybko przełożył się na większego depsa/hp/armor.
Najgorszy dung? Wiadomo AV i ten timer. Podejść na tyranicalu miałem ok. 20 a na forti na szczęście poszło szybciej bo z 7.
Teraz czas na Mage Tower 3/7 już zrobione było w SLach.
#worldofwarcraft #wow
Fadamaker - Co mogę powiedzieć o tym sezonie? Skonczylem sezon z rio 2756.  Największ...

źródło: image_2023-02-26_194134688

Pobierz
  • 4
@makowiec_z_makiem twój główny problem to zdobycie jednego klucza +20. Mając taki klucz będziesz miał kilkudziesięciu aplikujących i jak zbierzesz takich z 2.8 rio to klucz sam się zrobi :)

Problemem jest wbić się do takiego klucza, żeby potem z vaulta też +20 wziąć. Ja mimo że na mainie mam 3.1 rio, to na alcie 2480 (rsham) nie mogłem się dostać wczoraj do pugowej 20. Zajęło to z pół godziny i że 100