Wpis z mikrobloga

13 bo masz nagrywanie rozmów


@CastleBuilder: nie masz, nie gadaj bzdur, ostatnim xiaomi który na globalu miał nagrywanie rozmów był mi9t

i wgrac sporo Rom xiaomi.eu


@CastleBuilder: to w końcu wgrać sporo romów, czy xiaomi.eu? ilość romów zależy od popularności modelu, a w wypadku 13 to będzie raczej mało prawdopodobne
@jempierozki

>13 bo masz nagrywanie rozmów


@CastleBuilder: nie masz, nie gadaj bzdur, ostatnim xiaomi który na globalu miał nagrywanie rozmów był mi9t


>i wgrac sporo Rom xiaomi.eu


@CastleBuilder: to w końcu wgrać sporo romów, czy xiaomi.eu? ilość romów zależy od popularności modelu, a w wypadku 13 to będzie raczej mało prawdopodobne


Spoko rom, sorki za autokorektę, a nagrywanie rozmów jest w xiaomi.eu
@RocketSlayer ja wziąłem s23 ale ciągle się zastanawiam nad Xiaomi. Samsung jeszcze mogę odesłać. Tylko ta cena, S23 wyjdzie mnie jakieś 3600 a Xiaomi póki co najtaniej 4k i to z jakiegoś dziwnego sklepu.
@pawello987 ja wziąłem Xiaomi w promce, bo oprócz aparatu to najlepszy telefon za tą kasę i narazie jestem zadowolony. Wszystko w zestawie było (ładowarka, etui i folia na ekranie), śmiga zero zwiech, szybkie ładowanie, bardzo dobrze wykonany. Ogólnie mogę polecić.
@RocketSlayer: I co? jutro jade kupic telefon. Rozważam iphone 13 pro albo xiaomi 13/13 pro. Żałujesz? Miales do czynienia z iphonami? Dodam ze uzywam xiaomi od 10 lat, obecnie mam 5 letniego mi mix 2 ale no kazy mnie nagabuje na iphona ze super stabilny i płynny.