Wpis z mikrobloga

@Richtig_Piwosz potrzebowałbym baterii tej wyciąganej do t480. polecisz coś? bo zupełnie nie wiem czy celować w zamienniki, czy oryginał. dodam, że dziwna sprawa z tą bateria, którą dostałem, bo do 60-70% poziom spada tak w miarę okej, ale jak przy tym poziomie wyłączę laptopa, to przy ponownym uruchomieniu pokazuje 0
@daawidzior:
Przypuszczam, że potrzebujesz modelu: 45N1127 lub 45N1775, , to są te nie wystające poza obrys obudowy. Zwykle mają pojemność jak są nowe 23480 mWh. Sprawdź pojemność u Ciebie. W egzemplarzach, które jak wystawiam pojemność drugiego akumulatora oscyluje wokół 14000 - 17000 - 19000 mWh.

Przyoszczędzić "prądu" możesz wyłączając tzw. szybkie uruchamianie oraz wyłączenie opcji w biosie "wake on lan".

A tak wygląda wycinek raportu baterii.
Richtig_Piwosz - @daawidzior: 
Przypuszczam, że potrzebujesz modelu: 45N1127 lub 45N1...

źródło: T560 9.II.2023

Pobierz
@daawidzior:
Nie, to nie jest normalne zakładając, że nie trzymałeś go w niskiej temperaturze.
Na pewno go wyłączyłeś a nie jakaś hibernacja / uśpienie? Naciśnięcie "power" / zamknięcie klapy nie oznacza definitywne wyłączenie komputera.
Zaraz odpalę mojego strucla (T460s), który nie był włączany od jakiegoś czasu i zobaczę.

Wyłączyłeś "szybkie uruchamianie"?