Wpis z mikrobloga

@rydzo: nie napisałem, bo super komfortu nie ma, bo i w aucie tego typu przy prędkościach autostradowych być nie może. Jest to oczywiste.
Natomiast to, że paroletnie Mondeo potrafi piszcześć/zgrzytać plastikami na nierównościach, gdy nastoletnia Fiesta tego nie robi - to pokazuje tylko i wyłącznie to, że płacimy coraz więcej za coraz bardziej gówniane materiały...
@WiesniakzPowolania: tu ludzie to zawistne mendy, już dałem parę idiotów na czarno listo, miałem kogoś na pw co mnie od #!$%@?ów nawyzywał, że dwa miejsca zająłem, mimo, że zmieściłem się na swoim miejscu parkowania i zaparkowałem bardziej na prawo, bo auto obok co stało najechało na moją linię, a zdjęcie to kwestia perspektywy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
tu ludzie to zawistne mendy,


@DyrektorInternetu: to nawet nie jest zawiść tylko taka postsowiecka mentalność jeszcze. Auto ma być wyznacznikiem statusu. Ma pokazywać jaki jesteś zarobiony, maja ci zazdrościć wszyscy dookoła. Mało kto się kieruje tym, ze samochód jest wszechstronny, kompaktowy, oszczędny i zwyczajnie praktyczny.
Musi być jak dupa u pawiana- ma być wielka i czerwona żeby można nią potrząsać i wabić samice xd
@WiesniakzPowolania: Dobrze to podsumowałeś, dla mnie auto ma być narzędziem, dzięki któremu będę w stanie oszczędzić czas, a nie żeby pokazać się czego to nie mam. Ciesze się, że będę mógł moją na jakieś zakupy zabrać zamiast taszczyć wszystko w rękach, i z tego, że mam w miarę solidne, trwałe auto, a nie to czy będę w stanie na nie wyrwać jakąś blachare xD