Wpis z mikrobloga

Ależ ten nowy wykop zniszczył jakość wpisów tutaj...
Nie byłem nigdy aktywnym użytkownikiem, po prostu lubiłem przy śniadaniu czy później w pracy przeglądnąć kilka pierwszych stron mikroblogu i poczytać coś ciekawego, zróżnicowanego. Teraz się niestety już nie da.
Kiedyś to można było różne ciekawostki przeczytać na pierwszych 4-5 stronach, topowe wpisy miały po 3-4k plusów, a teraz?
Teraz to max 1k top wpis i po pierwszych 5 wpisach już dalej nie warto scrollować. W dodatku 90% wpisów to albo tag danielmagical albo wpisy ruskich trolli na ukraina - wiem, że moge dać te tagi na czarno, ale nic do nich nie mam, a nawet fajnie zobaczyć jakiegoś mocno wyplusowanego gifa jak patusy coś #!$%@?ły.
Problem w tym, że ruch tak spadł, że na drugiej stronie gorących to już się czyta mało ciekawe wpisy, które głównie interesują bywalców danego tagu.

Tak samo rzygać się chce już wpisami ruskich trolli, każdy kto ma powyżej 40iq jest w stanie rozpoznać wpis pisany przez ruskiego trolla - ciągle ten sam schemat, ta sama narracji: "nie jestem za rosją, ale oni mają <tu wstaw dowolne cos>, więc powinniście się bać", "nie jestem za rosja, ale jak mozecie wspierać ukraine po jak zrobiła <tu wstaw dowolne cos>". Scrollujesz gorące i widzisz co drugi wpis taki, bo komentarze wyśmiewające ich są plusowane. Nie rozumiem czemu moderacja nic z tym nie robi? Przecież tego typu wpisy, konta powinny być banowane, bo wiadomo, że nie jest to realny, wartościowy użytkownik tylko ruski troll/bot.

Mniejsze tagi, które miały po 100-300 obserwowanych typu jakieś elektroniki, kluby piłkarskie to już całkiem są martwe..

O akcjach z Orlenem to aż się wspominać nie chce..

Ogólnie to do dziś nie mogę pojąć jak ludzie mający już trochę doświadczenia w branży praktycznie z dnia na dzień pozwolili sobie na zniszczenie tego portalu..

#wykop #wykop20 #nowywykop #przemysleniazdupy
  • 1
yłem nigdy aktywnym użytkownikiem, po prostu lubiłem przy śniadaniu czy później w pracy przeglądnąć kilka pierwszych stron mikroblogu i poczytać coś ciekawego, zróżnicowanego. Teraz się niestety już nie da.

Kiedyś to można było różne ciekawostki przeczytać na pierwszych 4-5 stronach, topowe wpisy miały po 3-4k plusów, a teraz?

Teraz to max 1k top wpis i po pierwszych 5 wpisach ju


@ZagubionyPodroznik: mikro już praktycznie umarło, a na telefonie mam problem z