Wpis z mikrobloga

  • 3
@cacum3: @Leel00 #!$%@? jak wszystko co nowe każdy gładzi że brzydkie ze kiedyś to było a za 2-3 lata każdy stwierdza ze jednak fajne po prostu wygląd i estetyka tego auta wyprzedzają już wasze gusta pewnie z racji na ich brak... jak ktoś nie obraca się w świecie tredow I designu to nie mam co się spodziewać ze jest w stanie wydukać coś więcej jak "a mnie się nie podoba" ...
  • Odpowiedz
@Pan_Adi: o tak. Nie można mówić, że się nie podoba bo na pewno się podoba, tylko ludzie za biedni.
7 nigdy nie była najpiękniejsza - nie wiem czemu dodawali jakieś dziwne ozdoby z dupy, może proporcje przy limuzynie ciężko było spasować do reszty marki.
Obecna wygląda jak Genesis Nie podoba mi się idea rozdzielenia świateł. Tył też nic specjalnego, ale to przód jest gorszy. Za to sylwetka ok, ale nie każdy
niegwynebleid - @Pan_Adi: o tak. Nie można mówić, że się nie podoba bo na pewno się p...

źródło: a9RWz9j_700b

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pan_Adi: nie, niektóre auta są po prostu brzydkie albo nijakie. To nie kwestia wyprzedzania czasów, bo akurat w tym aucie stylistycznie nie ma niczego futurystycznego. Bryła BMW, grill wielki, a światła jak w Citroenie.

Jak Tobie się podoba, to uj z Tobą. Ktoś te Mutliple kiedyś też kupował.

@niegwynebleid: z tego co ludzie gadajo to seria 7 jest kierowana do chińskich odbiorców, a oni mają specyficzny gust.
  • Odpowiedz
  • 0
@niegwynebleid: biedni i trudno, tu chodzi żeby się wyróżnić a nie wtapiać się w tłum tak samo jak drogie marki ciuchów ktoś powie ze wygląda jak znoszone gowno, ale i tak każdy patrzy z zaciekawieniem, jak masz czarna bluzę na sobie nikt nawet nie spojrzy takze wiesz kwestią perspektywy
  • Odpowiedz
@Pan_Adi: ty ale to auto wygląda jak gówno. Co ty mi tu o jakimś designu pierdzielisz? Kup sobie klasyka albo pogoda się z tym że jedziesz szafa na ubrania.

Kup sobie BMW 2002 sprzed liftu
  • Odpowiedz