Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że Dula i ludzie, którzy zarządzają komunikacja miejska w Gdańsku to nigdy albo ostatni raz z 25 lat temu korzystali z usług tejże komunikacji. Autobusy się dublują, autentycznie na trasach w tym samym kierunku potrafią przyjechać jeden po drugim po sobie, a potem na następny w godzinach szczytu czekasz 15 minut, odjazd z przystanku według rozkładu jest odjazdem trzy minuty później lub minutę wcześniej, a teraz osoby, które nie mają najprawdopodobniej pojęcia o komunikacji miejskiej, a nia zarządzają realizują kolejny genialny pomysł, na stronie, gdzie większość osób sprawdza odjazdy na żywo, bo rzadko kiedy środek transportu w Gdańsku odjeżdża na czas, to #!$%@? taki baner xD. Czaicie, ktoś wchodzi na strone ZTM w Gdańsku, spieszy się, chce zobaczyć jak najszybciej kiedy odjeżdża mu środek transportu, a Dula z rekinami zarządzania z ZTM daje mu baner, gdzie najpierw trzeba znalezc X, żeby zamknąć to gówno, a potem można sprawdzać ile Twój środek transportu ma opóźnienia. Genialna funkcjonalnosc, ciekawe ile kto za takie coś wziął pengi do kieszeni. Można byłoby tę kasę wydać na poprawę jakości transportu, ale mogę się założyć, że w ankiecie wyszło, że osoby korzystające z transportu zbiorowego w Gdańsku domagali się świętowania rocznicy funkcjonowania zbiorkomu w Gdańsku, poprzez utrudnienie korzystania ze strony ZTM xD.

Jak ktoś chce się przeprowadzic do Gdańska to naprawdę polecam od razu zażądać pracy zdalnej albo możliwości spania w biurze, bo tu ani nie da się jeździć autem, a zbiorkom to jedno wielkie gówno.
#codzienneszkalowaniegdanskiegozbiorkomu

#gdansk
niezdiagnozowany - Mam wrażenie, że Dula i ludzie, którzy zarządzają komunikacja miej...

źródło: Screenshot_2023-02-20-07-41-08-72_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12

Pobierz
  • 5
@dzoli: przykro mi to mówić, ale niestety korki tylko to potęgują, a często jest tak że na rozkładzie masz dwa autobusy jadące w tym samym kierunku, które zgodnie z rozkładem odjeżdżają po 5 min od siebie, a potem masz dziurę 15 minut.
Na tiktoku Gdańska, wstawili filmik jaka to komunikacja jest super. Posypało się dużo negatywnych komentarzy, które oczywiście byly potem usuwane xD. Dulkiewicz to najwieksza bumelantka jaką znam
@implossive: mi się najbardziej podobało jak oni w 2019 czy tam 2018 r. zrobili ankietę, co ludzie chcą, żeby zmienić w komunikacji miejskiej w Gdańsku, wnioski były takie, że ludzie są gotowi płacić więcej za komunikację, o ile będzie sensowne łączenie biletów ZTM+SKM i do jakiego wniosku doszli nasi piękni włodarze? Ludzie są gotowi płacić więcej za komunikację kropka, o łączeniu z SKM zapomnieli xD.