Wpis z mikrobloga

@trzaichlac69 a bo miałem taką sytuację że wydaje mi się że miałem więcej niż 50, dwóch policjantów stało jeden z suszarka a drugi z lizakiem/alkomatem i nie zareagowali.
@eNse: zależy jaką suszarka, ze starych nie ma szans bo tam nie da się zweryfikować jaki pojazd był mierzony, jest tylko prędkość, odległość pomiaru,czas od pomiaru itp. Czy te suszarki jeszcze są w użyciu to nie wiem.
Te najnowsze to praktycznie ręczny fotoradar, więc możliwe, że mandat może przyjść po czasie.
@eNse: oni po służbie muszą wszystko opisać na podstawie zdjęć zrobionych z fotoradaru . Podejrzewam, że wybierają co tłustsze koty, że nad papierami nie siedzieć za długo .
Ale koniec końców wszystko jest możliwe .
Mnie dopadło (,)
@renkaboga No nie nie, to nie był żaden przenośny fotoradar tylko taka suszarka co się ją w ręce trzyma. No ale nic, trzeba czekać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@renkaboga: no dobrze. Ja zrozumiałem, że OPowi chodziło o zmierzenie prędkości (wykroczenie) i nie został zatrzymany. Dla mnie z dupy były te suszarki SM, bo nie zatrzymywali tylko pozwalali jechać dalej.

Pamietam, że dostałem wtedy 100PLN mandatu za 51 czy 52 na 50