Wpis z mikrobloga

Olx. Wrocław.

Od tygodnia mam ciągłe zapytania o jedną rzecz, blender, od ruskojęzycznych kont, i cisną o adres dokładny mieszkania. Dostają nr klatki i opcje godzin do odbioru i cisza. I za 2 dni kolejna ruska czy szoszonka to samo.

Ja i tak głównie podaję tylko klatkę, więc luz, może 2-3 osoby kiedyś dostały adres, ale to czasy z 5 lat temu, gdy przybysze nie oszukiwali na tym portalu.

Może przesadzam, może nie, może ktoś też zauważył schemat.

#olx #wroclaw
Pobierz FotDK - Olx. Wrocław.

Od tygodnia mam ciągłe zapytania o jedną rzecz, blender, od ru...
źródło: temp_file.png5084410758399188248
  • 9
Ukraincy jak juz pewnie i sa najlepszymi klientami u mnie, wlasnie takie rzyczy kupuja i jeszcze "djakuja". Wiec jaki masz problem? Podaj klatke, podaj telefon by dzwonili jak beda na miejscu i tyle. NIGDY nie bylo przypalu na OLX z ukraincami. Jeden to nawet rzecz za kilka kafli kupil wysylkowo calkowicie przedplacajac (mozg mialem #!$%@? ze sie nie bal).
@marsjanin2012 od tej wojny to już styki ludziom przepala, nie dziwi mnie, że Żydzi przyjęli pozycję ofiary w geopolityce....

a w temacie, może nie skleiłeś, ale 2 poprzednim podałem klatkę a nr jest w ogłoszeniu, umawiałem się 2x na konkretny czas, ale gdy nie dostali nr mieszkania to nagle cisza

pomijam już znaną falę ukrów na WApp, farmiących oszustwa na przesyłkach z olx, zatem stwierdzenie, że to najlepsi klienci jest smieszne.

@FotDK: 70-80% ludzi na OLX zawraca dupe akurat u mnie Ukraincy bardzo sporadycznie, kiedys pewnie tez tak mialem ze podalem mniej wiecej adres i nikt nigdy nie pojawil sie. Na OLX mialbym juz takie akcje nie raz bo mam duzo ofert i dziewczyna tez ma sporo. A nie mam. Nie zauwazylem takiego schematu.
Najgorsi sa polacy, ostatnio mi truje dupe i pozniej "odezwe sie jak wroce z zagranicy" a na bank
@marsjanin2012 nie mam pecha, bo taka sytuacja pojawiła się nagle z tym konkretnym produktem i narodem

Ukraińcy nie trują dupy? wystaw ogłoszenie, daj adno o niewynajmowaniu obcokrajowcom a 90% pytań będzie od ukrów.

Mam wrażenie, że wymyślasz teraz jakaś proukraińską propagandę mimo, że ludzie mają z nimi problemy na olx. Polacy nie są od nich gorsi, w sumie najgorsza akcja to trucie dupy, a z ukrami zaczęły się masowe oszustwa.
@FotDK: akurat mamy mieszkanie i chyba 3 rodzina ukrainska wynajmuje, ZERO PROBLEMU. Zalezy jak trafisz prawda? Tez sie obawialismy. Normalni ludzie, nasi akurat zwiali bo byli przy granicy z Bialorusia ktoredy #!$%@? wojska putlera. Zawsze w terminie sa pieniadze. Wszyscy pracuja. Nie wynajmuj jak nie chcesz. A cyganom z polskim dowodem wynajmiesz :D?
@marsjanin2012 po prostu mam wrażenie, że kłamiesz, bo bronisz ich jak lew i tylko ich, a takich osób, które po wojnie mają whiskas zamiast mózgu jest sporo

a jeśli masz taki fart, to zacznij uczęszczać do kasyna