Wpis z mikrobloga

@MrBarman: nie no lewaki to cudaki, można się spodziewać po nich każdego odlotu, ale to, że ktoś o konserwatywnych poglądach broni książki o czarodziejach to już przekracza moją granicę abstrakcji
  • Odpowiedz
@JIDF: rzeczywistosc: puste biblioteki na florydzie bo kontrrewolucja usuwa nieprawomyslne książki

Prawaki to zawsze się boją tego o czym marzą.
  • Odpowiedz
@su1ik: konserwatysta != chrześcijanin, chyba ze sa jakies inne powody, dla ktorych konserwatyści mieliby byc przeciwko magii w ksiazce dla dzieci?:)
  • Odpowiedz
mnie najbardziej bawi to, że są jacyś konserwatyści którzy bronią książek o czarodziejach


@su1ik: Najwyraźniej nie są tak z*ebani jak lewacy i nie dostają wścieklizny odbytu na punkcie każdego odstępstwa od jedynej słusznej ideologii
  • Odpowiedz
  • 24
@su1ik
Czytałeś w ogóle te książki o czarodziejach? xD Sam Harry Potter i jego kumple byli raczej konserwatystami. Nie wiem w jakim procesie myślowym łączysz konserwatyzm z przeciwnikami książek fantastycznych. Tak 3/4 albo i lepiej klasycznych autorów sci-fi i fantasy to konserwy. Tolkien to już w ogóle, ale tak samo Lem czy Herbert.
  • Odpowiedz