Wpis z mikrobloga

#sterowniki #windows11 #windows #oprogramowanie #komputer

Siema,
Mam problem z przypisaniem cyfrowo podpisów sterowników. Zmieniłem system na Windows 11 i nie pamiętam jak kiedyś ustawiłem wyłączenie pernamentne, a na tym zależy mi, gdyż od jakiś 15lat korzystam z klawiatury Zboard MERC.

Znam metodę:
"System Windows 10 domyślnie wymusza podpisy sterowników. Można to wyłączyć, aby zainstalować sterowniki, które nie są podpisane cyfrowo. Aby wyłączyć egzekwowanie podpisu sterownika, wykonaj następujące kroki.

1. Kliknij menu Start i wybierz ustawienia.
2. Kliknij przycisk Aktualizacja i zabezpieczenia.
3. Kliknij na odzyskiwanie.
4. Kliknij przycisk Uruchom ponownie teraz w obszarze Uruchamianie zaawansowane.
5. Kliknij przycisk Rozwiązywanie problemów.
6. Kliknij przycisk Opcje zaawansowane.
7. Kliknij przycisk Ustawienia uruchamiania.
8. Kliknij przycisk Uruchom ponownie.
9. Na ekranie Ustawienia uruchamiania naciśnij 7 lub F7, aby wyłączyć egzekwowanie podpisów sterowników."

Jednak jest ona jednorazowa można powiedzieć. Chodzi mi o to, aby ustawić to pernamentnie. Abym nie musiał specjalnie zmieniać trybu uruchamiania. Da się... Tylko nie mogę ponownie znaleźć jak to kiedyś zrobiłem - ostatnio to robiłem około 5-6lat temu wraz z przesiadką na Windows 10.

Problem z tą klawiaturą jest taki, że wywala niekiedy sterowniki i trzeba je zaktualizować. Bez wyłączenia powyższej opcji wyrzuca błąd.

Zamieszczam screena.
fdgddgd - #sterowniki #windows11 #windows #oprogramowanie #komputer 

Siema,
Mam prob...

źródło: 331573477_757788815468033_5267624406487101383_n

Pobierz