Wpis z mikrobloga

  • 889
@robert5502: to jest pieśń mojego ludu.
- patrz, alanek znowu świadectwo z paskiem i rodzice muszą być tacy dumni, czemu ty taki nie jesteś (#!$%@?)
-- ale alan ma swój własny pokój i warunki do nauki
- a ty się na innych nie patrz!
  • Odpowiedz
@Panas: teraz to już z tym nic nie zrobię. Mogę tylko ostrzegać innych. Różowa się tylko wkurza gdy jej mówię, że jak będziemy mieli bombelka, to nie będę czekał na ferie czy wakacje jak będę chciał go zabrać na wycieczkę. 50% frekwencji wystarczy żeby zaliczyć przedmiot xD
  • Odpowiedz
zdobywanie świadectwa z paskiem i zwracanie uwagi na oceny ze wszystkich przedmiotów to jedne z najgłupszych rzeczy jakie robiłem w życiu.


@spac_jesc_pracowac: Wyobraźcie sobie Sokratesa, który wstawia 4+ Platonowi za jego definicję człowieka, ale Diogenesowi wstawia 6 za akcję z oskubanym kogutem. xD
  • Odpowiedz
zdobywanie świadectwa z paskiem i zwracanie uwagi na oceny ze wszystkich przedmiotów to jedne z najgłupszych rzeczy jakie robiłem w życiu.


@spac_jesc_pracowac: Czasem przydaje się do stypendiów, plus są te nagrody burmistrza/prezydenta dla x osób z każdej szkoły (szczególnie jak się nie ma za dużo kieszonkowego to to jest spoko opcja). Ogólnie jak się ma na siebie pomysł i potrzebny jest pasek to warto.
  • Odpowiedz
@robert5502:
Za każdym razem.
- a czemu tylko 4?
- 4 to była najwyższa ocena, bo sprawdzian był z trudniejszego zagadnienia
- to co to za klasa jak nikt 5 nie dostał?

- a czemu 5 z matematyki, jak ty przecież taka zdolna, to 6 powinno być! Przecież brałaś udział w konkursach!
- nie byłam laureatem
- to się bardziej postaraj

- jak to średnia tylko 4,71?! Ja tak lubię dostawać
  • Odpowiedz
Starsze pokolenie rodziców było kompletnie nieudolne w wychowaniu, ale i dziś pytam znajomych, którzy mają dzieci, czy przeczytali jakieś książki z podstawami pedagogiki, to wtedy jest "he? jakie książki?" xD
  • Odpowiedz
  • 12
@robert5502
- A Karol mówił, że był w sobotę w McDonald's na Happy Meal a ja jadłem ziemniaki i mielone w domu
- nie wybrzydzaj, dzieci w Afryce nie mają co jeść
  • Odpowiedz
@Defined: różnica jest taka, że współczesna szkoła jest masowa a nie dla kilkudziesięciu intelektualistów per miasto no i akademia platońska nie była tyle szkołą co bliżej grupą dyskusyjną. Przykładanie miar jednego i drugiego (już pomijam zupełnie inne otoczenie kulturowe) nie ma sensu i raczej świadczy o byciu manipulantem lub ignorantem.

@R_P_R: lubię normików którzy wrzucają memy o tym że mieszkali w 11 w jeziorze więc max co mogli osiągnąć to
  • Odpowiedz
lubię normików którzy wrzucają memy o tym że mieszkali w 11 w jeziorze więc max co mogli osiągnąć to pracownik produkcji w januszex, bo śmieciowy kitku meme.


@andrej2: nie wiem co ci jest, że na podstawie tamtego mema byłeś w stanie tutaj coś o normikach napisać

jak to średnia tylko 4,71?! Ja tak lubię dostawać gratulacje dla rodziców, a w tym roku nie dostanę i będzie mi przykro


@not_enough: aż
  • Odpowiedz
zdobywanie świadectwa z paskiem i zwracanie uwagi na oceny ze wszystkich przedmiotów to jedne z najgłupszych rzeczy jakie robiłem w życiu.


@spac_jesc_pracowac: A ile zarabiasz i jaki jest poziom Twojego życia?

Nie wiesz, jakby się potoczyły Twoje losy, gdybyś nie starał się na czerwony pasek. To, że teraz nie pamiętasz już nic z tego, co zakuwałeś w szkole, nic nie znaczy. Sam proces uczenia się wykształcił w Tobie pewne umiejętności. I
  • Odpowiedz
nie wiem co ci jest, że na podstawie tamtego mema byłeś w stanie tutaj coś o normikach napisać


@NieBendePrasowac: zwracam uwagę na typową dychotomię, którą obserwuje w tego typu postach. Albo jesteś Oskarkiem-bananem albo bił cię ojciec/matka w dzieciństwie o ile go miałeś. Gdzie obie te skrajności stanowią jakiś drobny procent całości, za to #!$%@? o tym że "ja to miałem tak ciężko" jest super powszechne. Większość to przeciętna masa normików,
  • Odpowiedz