Wpis z mikrobloga

Cześć, w ramach projektu licencjackiego postanowiłem stworzyć serię filmów o tematyce ASMR. Muszę dokończyć studia, bo został ostatni termin, żeby się obronić, inaczej będę musiał zapłacić dużo siana, bo mój kierunek był nowym na uczelni i dofinansowanym z UE pod warunkiem, że się je skończy. hehe #studbaza Od lat tego typu filmy pomagały mi zasnąć i postanowiłem wykorzystać swoje 10-letnie doświadczenie jako widz i nagrać coś samemu. Wstępnie seria ta ruszy z 3 odcinkami: dwa filmy głównie z bodźcami dźwiękowymi oraz 1 roleplay, w trakcie którego głównie skupimy się na bodźcach wizualnych oraz personal attention. Jaka będzie przyszłość zobaczymy, najprawdopodobniej znając mój zapał skończy się na tych trzech filmach, ale już wiem, że w trakcie nagrywania jednak mi się podobało i nagrywałem to z przyjemnością co mam nadzieję widać na materiale. #asmr a jak ktoś z #nocnazmiana nie może zasnąć i działa na niego asmr to może sprawdzić mój, choć z reguły lepiej się ogląda asmr w nie ojczystym języku imo
#youtube
Link: https://youtu.be/knt19t6vJdU
  • 4
@Extaco: O, to Ty jesteś od tej dobrej wersji piosenki z Wiedzmina :)

Ps: odbij sobie w takich filmach dźwięk symetrycznie prawo-lewo. W sensie oglądając Twój film wizualnie na ekranie jesteś po prawej stronie, a dźwięk zaczyna intensywniej dobiegać z głośnika po lewej.
@venomik: Dzięki, szybka interwencja od drugiego filmu będzie, właśnie go kończę montować. :D Zawsze mnie to denerwowało, gdy sam oglądałem, a teraz o tym zapomniałem, klasyk