Wpis z mikrobloga

Jakaś klasa magiczna jest?


@Itslilianka: jest

Nie bedzie tak ze bede na poczatku bity i poniżany, a potem bede wszystkich zabijał na hita?


@Itslilianka: granie z odpowiednim buildem moze sprawic ze tak bedziesz bil ale ma to swoje minusy i jesli nie grales w poprzednie soulsy itp to nie jest to latwe zadanie i nie jest tak latwo grac cala gre. Poradniki na super op buildy czesto zakladaja ze ktos
to czym grać żeby było w miarę prosto i fajnie? nie grałem w soylsy. wziąłem astrologa.


@Itslilianka: zasadniczo ten wybor to tylko startowy ekwipunek i kilka rozdanych pkt statystyk ktorych pod koniec gry bedziesz miala ponad 100 a pewnie ze 150

jasne ze jesli zaczelas postacia X a chcesz diametralnie zmienic styl gry np z rycerza zrobic maga to trzeba wydac pare dodatkowych lvli w inna statystyke, kupic brakujacy ekwpunek np
Mirki po kilku padach przeszedłem Sekiro i nadszedł czas na #eldenring
Początkowe wrażenie było fenomenalne ale trochę się zagubiłem. Nie ogarniam ekwipunku, nie wiem jak przyzwać duchy wilków. Szedłem cały czas za poświatą i trafiłem na przekoksa Margita. Rozumiem, że powinienem go odpuścić na jakiś czas ale w takim razie gdzie iść i co robić?
Gra mnie oczarowała i nie chciałbym się od niej odbić jak na początku Sekiro, gdy odstawiłem grę