Wpis z mikrobloga

Siemanko Inżyniery.

Rozmawiałem dziś z Panią redaktor przez telefon. Trochę Mnie zaskoczyła telefonem bo byłem w pracy.

Słuchajcie. Jeden wątek muszę bardziej dogłębnie wyjaśnić.

Mianowicie. Kiedy Tiger zaczął być „sterowany” mniej/więcej. Kiedy Ja jako użytkownik i odbiorca treści Tigera to zauważyłem. Tzn. Jak wyglądała zmiana charakterystyki filmików czy „strimów” które wrzucał Tiger do neta.

Te filmiki co podesłałem są spoko. Ale chodzi o to aby nie były wycięte z kontekstu.

Bardzo dociekliwe pytania. Szczerze nie wiedziałem „na gorąco” co mam powiedzieć.

Oni nie chcą i nie mogą być stronniczy. I nie chcą publikować nie prawdy. Stad muszę to na prawdę profesjonalnie dopiąć.

Jeżeli jesteście w stanie jakieś sugestie podsunąć do końca tygodnia to będę wdzięczny.

Lub jak ktoś z Was jest chętny i kompetentny to ja mogę kogoś z was wprowadzić do dyskusji z Panią redaktor na drodze mailowej i będzie może ciut prościej.

I jeszcze jedna sprawa. Bardziej osobista.

W kwietniu będę charytatywnie się bił w formule boksu.

Jeżeli chcecie, macie ochotę to byłbym wdzięczny jakbyście pomogli Mi w charytatywnej zbiórce. Na pewno jest to lepsza opcja niż donejty dla tego makaka zgierskiego.

Link do zbiórki: siepomaga.pl/thejoker

Dyszka wystarczy w zupełności.

Nie namawiam, uszanuje.

Dobro wraca! ????

#bonzo #patostreamy
  • 3
od tego zasząć że tigej od zawsze był podsterowany tego typu. Najpierw wuwu potem bonez z gixem później jacyś mniejsi właściciele makaka potem samochodziarz a teraz pośledzone sioty z Belgii. Benc @TheLedger: