Wpis z mikrobloga

Dzisiejsze mecze, które zaproponowałem jeszcze się nie skończyły, ale chcę już podesłać coś na jutro. Postarałem się o krótką analizę.

Propozycja 11.02

Dubel:
TSG Hoffenheim - Bayer Leverkusen, obie strzelą bramkę, kurs 1,55 (Obie drużyny załapały dołek, Hoffenheim od 6 meczów nie wygrało, z czego na swoim stadionie nie wygrali od 4 meczów. Bayer w ostatnich 2 meczach zaliczył także porażki, w dodatku w tych meczach nie strzelili żadnej bramki. Dla obu drużyn sądzę, że będzie to typowy mecz na przełamanie i obie drużyny będą starały się otworzyć i posypie się worek z bramkami po obu stronach. W 7/10 ostatnich meczach na stadionie Hoffenheiem obie drużyny strzeliły bramkę)

Valencia - Athletic Bilbao, powyżej 1,5 bramki w meczu, kurs 1,42 (Valencia zalicza fatalną serię 5 meczów bez zwycięstwa na swoim stadionie. Jednak każda seria musi zostać przerwana. Mam przeczucie, że będzie to ten moment, Athletic również gra ostatnio w kratkę i wygrane mecze przeplata na zmianę z przegranymi. Valencia wisi na włosku nad strefą spadkową, muszą za wszelką cenę zacząć wygrywać mecze, więc będę musieli rzucić się na bramkę i coś strzelić. Athletic myślę, że także nie będzie dłużny i strzeli co najmniej jedną bramkę, wykorzystując bardziej otwartą grę rywali).

Kurs całkowity: 2,20, bukmacher: Superbet

#bukmacherka #typybukmacherskie