Wpis z mikrobloga

Dla mnie to niepojęte, że można być takim ignorantem, żeby nie zapewnić odpowiedniej ilości egzemplarzy gry na jej premierę.

Przecież koszt produkcji płyty plastikowej nie przekracza 10-15 zł. Nie jest to jakiś iphone, który rzeczywiście jest skomplikowany w produkcji i składa się z kilkudziesięciu trudnych w budowie komponentów. To tylko produkowany od 30 lat kawałek plastiku XD. Teraz to już dziękuję, poczekam i kupię używkę.

#ps5 #hogwartslegacy #harrypotter
dobre_ziajty - Dla mnie to niepojęte, że można być takim ignorantem, żeby nie zapewni...

źródło: 5f6dde8c7e696c6a584dbd02

Pobierz
  • 11
@dobre_ziajty a ja kupiłem dzisiaj u pana Turasa za 200 zł @FedoraTyrone to zależy od tego jak kto podchodzi do zagadnienia. Ktoś może chcieć przejść gierkę i ją wymienić na coś innego, ewentualnie odzyskać większość kasy. Fizyczna kopia na nośniku to też bardziej "Twoja" gra niż coś co dzisiaj jest przypisane do konta, a jutro ktoś Ci może to usunąć albo zablokować.
Dla mnie to niepojęte, że można być takim ignorantem, żeby nie zapewnić odpowiedniej ilości egzemplarzy gry na jej premierę.


@dobre_ziajty: masz wersje digital, poza tym ta premiera to była jedna wielka niewiadoma przez afery wywołane przez wiadomo kogo
@FedoraTyrone @FedoraTyrone

@dobre_ziajty: dla mnie niepojęte jest że ktoś upiera się przy fizycznej wersji gry... chyba tylko po to żeby później sprzedać


dla mnie niepojęte jest ze ktoś upierać się przy cyfrowych wersjach gry... XD

przeciez ty nie masz tej gry tak naprawdę tylko ona dalej należy do Sony, Xbox, steam itd.