Wpis z mikrobloga

@Zabomen_2: Nie wie co dobre. Najlepsza samotna matka po 30, najlepiej taka grubsiejsza. Fajnie jakby miała więcej niż jednego szkraba i oczywiście najlepiej z kilkoma tatusiami () żeby jeden siedział w pierdlu, a drugi odwiedzał dziecko raz do roku pijany. Oczywiście fajnie jakby ona nie pracowała, najlepiej nigdy bo praca ja nauczy złych rzeczy takich jak obowiązkowość czy szacunek do pieniędzy. Leo z taka
@cherrycherrylady: Powiem tak, mysle ze pogadal bym o ciekawszych rzeczach z kolezanka ze szkoly, gdy byla w wieku gimnazjalno-licealnym i miała praktycznie ze wszystkich przedmiotów najwyższe oceny i wiedziała wiele o świecie niż przykładowo z jakąś karyną z żabki w wieku trzydziestu lat, która niczym się nie interesuje. Jedyna różnica w doświadczeniach to co najwyżej większa ilość #!$%@?ów w mordzie czy więcej spożytego alkoholu.

Czasami ciekawiej może być nawet pogadać z
@PanRam: Ja chciałem a co usłyszałem: "muszę to przemyśleć" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czekam do tej pory a jaki wyrzut był jak śmiałem wepchać się w kolejkę czadów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od tamtej pory wiem, że część kobiet jest #!$%@?ęta nieuleczalnie.