Wpis z mikrobloga

Już od dłuższego czasu wahałem się czy poruszać tutaj na tagu ten temat, ale dziś chyba nastał ten dzień. Pytanie kieruję do ludzi z tagu, ale głównie @Grooveer do Ciebie. Dlaczego skoro jesteś taki anty-ruski to nie wejdziesz w jakąś dłuższą dyskusję z osobami które komentują Twoje wrzuty na Facebook'u? Widziałeś jakie masz tam komentarze? Co ludzie tam wstawiają? Przecież to śmierdzi szurami i onucami na kilometr. Straciłem teraz 5 minut swojego cennego czasu na przeglądanie kilkunastu profili które tam komentują i większość z Nich to profile "widmo". Jest jakieś zdjęcie profilowe, jakaś nazwa, ale nie widać zbytnio ile ma znajomych tylko wrzutki na wall'a jakiś filmików Sykulskiego, przemowy Brauma, jakieś 5G gówna i wpisy dotyczące Covid-19. Skoro tutaj tak ochoczo potrafisz dyskutować że "Rosjanie wyciągnęli wnioski" i próbujesz wchodzić w głębszą dyskusję, to dlaczego nie zrobisz tego samego z osobami które w taki sposób komentują wrzuty na Twoim profilu na FB? Swoją drogą widzę że obrałeś ciekawą i sprytną taktykę. Wrzucasz pro-ukraiński wpis/zdjęcie na profil a w komentarzach fala onucowych debilizmów.

Od dłuższego czasu śmierdzisz mi onucą i ruskim trollem, był czas że się wahałem. Wiem że Polska i większość Polaków jest jednak bardziej przychylna pro-ukraińskiej bańce informacyjnej (w końcu wiadomym jest że miło czyta się Polakowi jak kacap jest bity po kasku) ale wojna jest jaka jest i czasami też sukcesy odnoszą kacapy. Problem w tym że u Ciebie ostatnimi czasy strasznie łatwo przychodzi mi wyczuwanie że wszystkie "sukcesy" kacapów odrazu wystawiasz na piedestał. Bachmut zdobywają już chyba z pół roku a Ty zachowujesz się i panikujesz jakby co najmniej kacapskie wojska stały już pod Sulejówkiem i czekały na wjazd do Warszawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowując - siejesz od dłuższego czasu panikę na tagu i dla mnie jesteś ruską onucą i trollem, tylko takim "cichym". Dałbym Ci nawet podwyżkę w rublach bo w sumie dobrze wykonywałeś swoją robotę i przyjąłeś ciekawą taktykę. A Twoje tłumaczenia że nie jesteś onucą tylko chcesz się wyróżniać i wrzucać informacje które nie są sukcesami Ukrainy tylko kacapów...przyznaję, dałem się na to złapać na początku, ale z dnia na dzień widać jaki jest Twój cel. Wystarczy zobaczyć Twój profil na Facebook ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odsyłam was Mirki, zobaczcie sami tą paradę głupoty w komentarzach xD

https://www.facebook.com/profile.php?id=100017813464048&sk=photos

#wojna #ukraina #rosja #konfederacja
  • 11
@Kadet20: chlop postuje mniej ciekawe informacje zeby zbalansowac euforie a juz sie pojawiaja oskarzenia o onuce. Serio uwazacie ze w tej wojnie straty ponosza tylko Rosjanie? Smiejecie sie z ruskow ze im piora mozgi, a czesc z was reprezentuje tak samo wyprane glowy ale w druga strone. Wy chlopaki serio wyjdzcie na zewnatrz i pogadajcie z ludzmi to zrozumiecie tez jaki jest sentyment wzgledem ukraincow.
@Kadet20: co miałem napisać to już napisałem odnośnie wojny. Natomiast odnośnie FB założyłem sobie kiedyś fejkowe konto i miałem kiedyś poglądy antyszczepionkowe na covid i po jakimś czasie mi się odmieniło. Postanowiłem, że nie będę usuwał tego konta próbując przekonać swoich wirtualnych znajomych, których zapraszałem, bo mieli wspólne poglądy do moich do prawdy. Kilka miesięcy później wybuchła wojna. Link do FB dałem tylko po to by ktoś miał ze mną kontakt
@Kadet20: Mi też to śmierdzi ruską onucą. Pamiętam jego proukraińskie wpisy, które plusowałem, a od pewnego czasu nastąpił zwrot, tak jakby dostał zlecenie od Kacapów na propagandę za kopiejki. Zaczął siać defetyzm i niemal wszystko poddawać w wątpliwość, jątrzyć, co jest też charakterystyczne dla ruskich trolli. Przy czym brakowało merytorycznych argumentów.
Wg mnie modus operandi pozyskiwania ruskich onuc, polega na tym, że wybiera się użytkowników z zasięgami na platformach społecznościowych. Są