Wpis z mikrobloga

Sytuacja na tagu nigdy nie będzie już taka sama jak dzień przed 24 lutego 2022 roku, ale tak się teraz tutaj czuję. Sporo zamieszania, ktoś wstawi jakiś filmik lub tweeta, jakiś losowy mirek który na codzień omija ten tag zada pytanie a na dodatek pełno ruskich trolli i onuc które wieszczą koniec Ukrainy i upadek Europy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Możliwe że coś się dzieje, ale ja i tak jestem spokojny. Kacapy nie dały rady 24 lutego to tym bardziej teraz nie dadzą rady gdy Ukraina jest uzbrojona i gotowa jeszcze bardziej do obrony niż wtedy. Z tego miejsca ode mnie mela na kacapów ściągnięta z nosa Ha tfuuu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #ukraina #rosja
  • 13
@Grooveer: Nie panikuj ;) Od dłuższego czasu obserwuję jak się tu udzielasz i często Twoja narracja jest taka że człowiek czuje niepokój. Co ma być to będzie, wiadomo że kacapy zapewne się trochę ogarnęły, jednak nie panikujmy. Dla mnie zasłony opadły podczas tej wojny. Kacapia bije głową w mur przeciwko biednej Ukrainie która jest na kroplówce NATO, o czym my mówimy w ogóle...niech krwawią dalej, a ta cała wielka ofensywa żeby
@Alusowy: Widzę nie tylko ja zauważyłem że kolega bordo od pewnego czasu śmierdzi pro-kacapskimi postami. I żeby nie było że się czepiam bez powodu, wiadome że żyjemy w pewnej bańce "pro" Ukraińskiej i lepiej też takie informacje przyjmujemy, Jednak u chłopa od pewnego czasu wyczuwam że Kacapia już za moment, za momencik rozjedzie Ukrainę. Jednak jakoś jej to nie wychodzi ;)