Ale zajebiste uczucie. Strzelam gola na 3:2 w 85 minucie. Typ zaczyna grać na czas. Pressing na maksa, błąd typa 3:3. Wznowienie, odebranie piłki 4:3. Koniec. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fut
  • 15
Strzelam gola na 3:2 w 85 minucie. Typ zaczyna grać na czas. Pressing na maksa, błąd typa 3:3

@quercy: zaraz zaraz.
ty strzelasz na 3:2, czyli prowadzisz.
a typ gra na czas?
potem popełnia błąd, powinno być 4:2 ale jest 3:3.
chyba coś nie tak.
xD
Nie prowadzę, logicznie można wywnioskować, jak typ popełnia błąd na bramkę 3:3, to chyba można wywnioskwoac że to ja strzeliłem wcześniej 2 bramkę, a gość miał 3 strzelone
no może i debilnie napisane, ale żeby się nie skapnąć o co chodzi, to również trzeba debilnie myśleć xd

@quercy: to jak było naprawdę, to i małpa by sie skapnęła.
mi chodziło o to, jak to gość napisał.
nie dość że źle napisał, to jeszcze próbował mi to tłumaczyć. xD
@dos_badass: sam tłumaczyłeś jak można zrozumieć źle, więc nie dziw się, że ja Tobie tłumaczyłem jak ma być poprawnie. A to że #!$%@?łem, to wiem,ale kto dzisiaj robi dobrze
. A to że #!$%@?łem, to wiem,ale kto dzisiaj robi dobrze

@quercy: no, jest refleksja, więc i przeprosiny przyjmuję xD
zje#ałeś, ale ja też, bo myślałem że komuś innemu potem odpisałem, a to wciąż ty byłeś xd
tak więc remis, 1:0 dla mnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@quercy: grałeś ten mecz ze mną jak było to dr albo eliminacje wczoraj właśnie koło 16 xD byłeś raczej lepszy ogolnie a ja się totalnie rozproszylem, dodane 2 minuty były i po czasie gol na Twojego wina, chciałem napisać ale chyba zablokowane wiadomości, jeśli grałeś na starej generacji to jest 1 do 1 mój mecz xD