Wpis z mikrobloga

@B4ko88: Biorąc pod uwagę lansowanie się polityków pis wizytami w Kijowie oraz poparciem dla proruskich węgier to być może nie jest mile widziany przez polski rząd.
Biorąc pod uwagę lansowanie się polityków pis wizytami w Kijowie


@aarahon: ale boli ze pisowcy sladem lecha pojechali a peowcy wspierali na twitterze i krytykowali xD
@aarahon: Do jakiej tresci sie mam odniesc, to belkotu jakiegos boomera ktory nie rozumie emotikony? Argumenty dostales w pierwszej odpowiedzi, i to Ty je przemilczales.

Wiec albo sie boomerze ogarnij albo skoncz sie kompromitowac.
@RafDan: Mogłeś odnieść się do mojego pierwszego komentarza, ty napisałeś że coś kogoś boli, mnie to nie boli, nie napisałeś o kogo chodzi więc myślałem że ciebie to boli. Proste.
Mogłeś odnieść się do mojego pierwszego komentarza


@aarahon: Przecież się odniosłem do Twojego pierwszego komentarza, bo to Ciebie to tak boli ze o tym piszesz a nie ja.

ty napisałeś że coś kogoś boli, mnie to nie boli,


No widac jak Cie nie boli, jak ciagle o tym piszesz xD

nie napisałeś o kogo chodzi więc myślałem że ciebie to boli. Proste.


Czyli adresujac wiadomosc do ciebie, nie pisze o kogo
Przecież się odniosłem do Twojego pierwszego komentarza, bo to Ciebie to tak boli ze o tym piszesz a nie ja.


@RafDan: Mnie nic nie boli.

No widac jak Cie nie boli, jak ciagle o tym piszesz xD


@RafDan: Nie, ja musiałem o tym napisać bo inaczej byś tego nie zrozumiał i znów zareagował tak: "ok boomer".

Czyli adresujac wiadomosc do ciebie, nie pisze o kogo chodzi xD


@RafDan: Możesz
Mnie nic nie boli.


@aarahon: Gdyby to byla prawda, to bys o tym nie pisal.

Nie, ja musiałem o tym napisać bo inaczej byś tego nie zrozumiał i znów zareagował tak: "ok boomer".


To Ty nie zrozumiales "xD" ani "ok boomer" jak widac googlowanie i myslenie to nie sa Twoje mocne strony.

Możesz zaadresować wiadomość do mnie i pisać o sobie, to możliwe.


No tak, szczegolnie uzywajac zwrotu "aarahon ale boli"
Gdyby to byla prawda, to bys o tym nie pisal.


@RafDan: Pisałem o tym bo było to potrzebne do wyjaśnienia mojej tezy.

To Ty nie zrozumiales "xD" ani "ok boomer" jak widac googlowanie i myslenie to nie sa Twoje mocne strony.


@RafDan: zrozumiałem "xD" oraz "ok boomer". To jak je wykorzystałem to inna sprawa.

"aarahon ale boli"


@RafDan: tam było "@aarahon: ale boli..."

te 2 to dalem za to