Wpis z mikrobloga

Oho, widzę że już się zaczynają próby wybielania uberka po ostatnich aferach i kontrolach, no to akurat wam pokażę na jakie wyżyny #!$%@? się ci geniusze dziś wynieśli. Kiedyś rozważałem jazdę i się tam zarejestrowałem, od tego czasu dostaję maile dla kierowców. Dziś dostałem mail w sprawie zapobiegania problemom z kierowcami jeżdżącymi bez wymaganych dokumentów, z ciekawości przeczytałem. No więc co ci geniusze biznesu wymyślili? Mo bo w mediach się przecież chwalą, że wzywają do kontroli wszystkich kierowców. Zablokują tych co nie dostarczą papieru? Skontrolują na żywo "jakość" kierowcy? Ha, nic z tych rzeczy, po prostu obniżą prowizję tym, którzy jeżdżą legalnie, i podniosą prowizję tym, którzy jeżdżą bez USTAWOWO OBOWIĄZKOWYCH DOKUMENTÓW. Proszę, niech mi ktoś walnie fikoł tłumaczący takie #!$%@?ństwo w postaci wykorzystania okazji nagonki na śmieciowych kierowców nie do tego, żeby ich wywalić i zacieśnić kontrolę, tylko do tego, żeby przyciąć sobie na nich dodatkową prowizję.
#uber #bolt #januszebiznesu #afera
Pobierz TypowyPolskiFaszysta - Oho, widzę że już się zaczynają próby wybielania uberka po ost...
źródło: uberek
  • 2