Wpis z mikrobloga

#play #telefonykomorkowe #karta @play_polska

Mam taryfę odNowa z numerem waznym do listopada 2023. Dzisiaj odcieło mi możliwość wykonywania połączeń mimo posiadania 100 minut do innych sieci (sprawdziłem w aplikacji play). No coż doładowałem 15 zł i kupiłem kolejny pakiet 100minut do innych sieci i nadal mam zablokowane połączenia. Z numeru korzystam rzadko i te pakiety z roczną ważnością numeru bardzo mi pasowały. Wiem, że play zmienił na niekrozyść konsumenta regulamin tej taryfy w styczniu, ale nie spodziewałem się, że tak bardzo. Od 2022 zaczał pobierać opłatę utrzymaniową/ podatek play w wysokości 5zł/msc, ale ja to omijałem poprzez kupowanie pakietów i zerowanie środków konta. Teraz nawet pakiety internetu nie działają. Co robić? Jaki inny oeprator ma rok ważności kontai pakiety z minutami/GB do wykorzystania bezterminowo? Dlaczego sprzedali mi te pakiety skoro nie mogę z nich korzystać?
  • 3
@marxyz: No to się nie dodzwonisz, bo pakiet minut za 15zł jest do innych sieci niż P4. Żeby dzwonić do P4 za darmo to musisz aktywować stan darmowy, ale aby utrzymać stan darmowy musisz mieć dodatnie saldo konta.