Wpis z mikrobloga

Nie ma czegoś takiego jak introwertyzm. Serio - nie ma. To ładne nazwanie osób z niskim poziomem energii. To się kwalifikuje do leczenia, do zbadania z czego ten niski poziom energii wynika.

Być może jest fobia społeczna przez jakieś zaburzenia w mózgu lecz jakiś podział na ekstrawertyków i introwertyków jest żałosny. W życiu albo masz energię albo nie masz i kropka.
#introwertyzm #przemyslenia ##!$%@?
  • 21
@rzygaj: no wiec ja im mówie. Macie niski poziom energii. I to sie leczy.

A nie jakies kuhwa introwertyk czy ekstrawertyk xSDDD a może #!$%@? czyli lamus, #!$%@?ś wszystkiego się bojący? Jakieś szufladkowanie ludzi na ekstrawertykow i introwertykow jest debilne.
@goblin21: co tam jęczysz że nie umiesz odpisać tylko wrzucić jakiegos gifa?

Usunąłbym twoj wpis tylko nie wiem jak na nowym wykopie to zrobić? To też Białek spierd0lił? XD
@Adolf_HODLer: i to jest ok bo masz wysoki poziom energii a potem niższy. To normalne że ten poziom energii nigdy nie jest na 98-100% caly czas. Ja tu raczej zwracam na problem #!$%@? płci męskiej i damskiej co to nazywają się introwertykami co jest śmieszne bo oni po prostu nie mają energii. I dla nich wyjscie na impreze do ludzi jest uwaga xDDD męczące xD to piramidalna bzdura
@rzygaj: skłonie do zrobienia badań, rozwiązania problemu? Po co mają sie zamykac w szufladce introwertyk i żyć na 10% zamiast na 100% jak normalni ludzie?

Tych z fobią spoleczną jeszxze szanuje bo coś ze sobą robią i fobia spoleczna jest naukowo potwierdzona ale introwertyzm to bzdura totalna. Nie ma introwertyzmu. Jest brak energii, ewentualnie miks niskiej energii, niskieho poczucia wartości i nieśmiałości.
@mateos11: Piszesz jak astrojulka. Jest odwrotnie, to poziomy energii nie istnieją. Błędnie uważasz, że twoje postrzeganie świata to jedyne poprawne. Gadasz o jakichś poziomach energii. Błędnie zakładasz, że jak ktoś ma dużo energii, to musi mieć ochotę na obcowanie z ludźmi, a jak mało to nie ma tej ochoty. To, że ty tak masz, to nie oznacza, że inni tak mają. To, że ty jesteś w dużej mierze ekstrawertykiem, to nie