Wpis z mikrobloga

Do programistów tych grubo powyżej 10 k. #!$%@? mnie, że pewnie jak kupujecie dla siebie nieruchy, ziemię, domy to macie tyle hajsu, że nawet się nie targujecie, tylko tak na lajcie kupujecie po zawyżonych cenach i przez to pompujecie jeszcze bardziej bańkę na nieruchach.

Już nawet nie chodzi o tą kasę, tylko jak teraz kupiliście ziemię za powiedzmy 100 średnich krajowych, a ktoś ją kupił kiedyś za 5 średnich krajowych to będą się brechtać z nas, młodych, że przepłacamy i taki statystyczny młody musi teraz tyle wypłat za te nieruchy dawać. Przez to te staruchy, które miały farta i te hieny developerskie wpadną w jeszcze większe poczucie wyższości, i że mają łeb do biznesu, a kij tam wiedzą i są tylko dziećmi hossy.

Ja nie chcę, jak będę stawiał chatę, żeby się ze mnie brechtali ile to na mnie zarobili jakieś stare dziady jak od nich ziemię będę kupował, więc ogarnijcie się, bo szastacie hajsem na prawo i lewo bez zastanowienia.
#nieruchomosci #pracait #programowanie #programista15k #programista30k #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #kredythipoteczny #inwestowanie #gielda
  • 78
@SuperMaslo: No nie, nie co roku, ale na bank kupują tak bezrefleksyjnie, bez targu i bez liczenia się z kosztami, jeszcze jak wysyłają przelew sprzedawcy to zaokrąglają w górę kwotę, bo co się tam będą #!$%@?ć o te parę tysięcy, chociaż to wysiłek taki sam.
@Ynfluencer

to sobie pomyśl o małżeństwie dentystów - taka para jak ma coś w głowie wiecej niż trociny, to nawet nie mają własnego gabinetu wyciągnie 5
100k miesiecznie....

teraz pomyśl, czy tacy ludzie mają czas i ochotę przeglądać 100 mieszkań, szarpać się o zniżkę 5% a pośrednik proponuję symboliczne 2% jak w tym czasie mogę zarobić 2x wiecje niż to co "znajdą okazję na rynku".....

taka para może odłożyć 1mln rocznie.... kupić
@OlekAleksander: Tak właśnie to wygląda. Przecież Polak to wół roboczy i może pracować 20 h na dobę, a spać 4, wielu ma taki tryb życia.

Sam kiedyś tak robiłem, ale stwierdziłem, że już nigdy nie przyloze ręki do zbrodniczego procederu wyzysku Polaków. I tak cały świat chce, żeby to polska była centrum #!$%@?, a Polacy wołami roboczymi. Nawet Soros napisał w jednym ze swoich felietonów, że widzi Europę środkowo-wschodnią jako centrum
@muchatse: Też się tak oszukuje, że to tylko na necie ludzie się chwała i mitomanią, a okrutna prawda jest taka, że tych mitomanów to pewnie z 5 procent jest, a reszta serio zarabia tyle hajsu.