Wpis z mikrobloga

Nie mam pojęcia czy coś to da czy nie. Ale zgłosiłem uszatrona. Może poskutkuje to jako chociaż jako straszak. Chociaż wątpię…

Jak pisałem, u któregoś użytkownika najechanie na rodziców, a o dziecku już nie wspomnę było obrzydliwe.

Kiedyś można było się pośmiać. Teraz według Mnie ten cymbał potrzebuje pomocy psychiatrycznej, a zwłaszcza zamknięcia dostępu do internetu.

Zgłoszenie poszło do:

„Express dla Reporterów”
„Sprawa dla Reportera”
„Gazeta Łódź”
„Uwaga” (nie zmieściło się na obrazku)

To jest tylko kawałek wiadomości, bo rozpisałem się straszliwie dodając kilka filmików gdzie widać objawiającą się patologie Uszatka.

Mówicie co chcecie, ale lepiej robić cokolwiek niż nic co do tego obrzydliwego stworzenia

#bonzo #patostreamy
TheLedger - Nie mam pojęcia czy coś to da czy nie. Ale zgłosiłem uszatrona. Może posk...

źródło: 56933C86-56C5-4D94-A189-52E41CAA4F5A

Pobierz
  • 7
@John_Gnick: Zgadzam się wodzu. Myśle, że banda tych debili przyczyniła się do tego co Tiger odpie**a. Niestety rozum uszatka jest niekompatybilny z rzeczywistością.

Brak mu pokory i jest typowym narcyzem. Nie można do niego dotrzeć „w miarę pokojowo” to niestety ktoś mu wpier
*i w końcu i Uszatek zostanie spie*****y ze stanowiska
@TheLedger: no ale wiesz hehe beszka sie musi kresic,podpuszczanie na czacie,zapewne swoje też robią na konwersacjach facebookowych, a pozniej usłyszymy szyśka ktory mówi,ze policja na maila mu wysłała dowody w sprawie albo gadanie, że skarbówka tigerowi nic nie zrobi xd tiger w tym momencie jest tak zmanipulowany,że dostalby wiadomość od belgii,zeby sobie napisał na czole ciota to on by bez wahania to zrobił.Co do bycia Narcyzem to fakt, pamiętam jak malo