Wpis z mikrobloga

bierzecie vr na premiere? rozkminiam i jakos nie jestem przekonany, mega #!$%@? jest brak gier z psvr1 ktorych kilka mialem przypisanych do konta a tak z wiekszych pozycji to horizon mnie jakos super nie grzeje

#ps5
  • 34
@hekktik: Mi się wydaje, że Horizon to będzie takie tech demo na 4-5 godzin gry. Bardziej interesujące dla mnie jest VR w GT7 i RE8, tylko RE8 już dawno skończone i granie po raz 2 to już nie to samo.
@sm_m: generalnie wszystkie vr gry to tech dema szczerze mowiac. najlepiej sprawdzaja sie rzeczy typu beat saber, bo granie w pelna gre na kilkadziesiat h w vr jest meczace w #!$%@?. re8 ogralem, gt jakos mnie nie grzeje pomijajac ze nie cierpie grac w widoku kokpitu :P
@sm_m: no tez mialem psvr1, costam pogralem w re7 ale problem w tym wlasnie ze ogralem je juz wczesniej wiec nawet vr nie ratuje za bardzo jak znasz wszystko itd, 3/4 klimatu re to brak wiedzy co sie dalej stanie, a tak to odarte to jest z tego doswiadczenininia. re8 tez wydawal mi sie dosc dlugi i nie chcialoby mi sie go przelazic w vr jeszcze raz wiedzac juz co bedzie,
@Anton044: o emulowanu tv zapomnij, duzo bardziej wygodne jest zwykle ogladanie tv niz siedzenie w googlach 1.5-2h aby film obejrzec. zreszta wyglada to po prostu #!$%@?.

co do reszty to wlasnie chyba oleje przez brak tytulow, horizon mnie nie grzeje (pogralem costam w 1 i demo 2 - kompletnie nie robi mi ten setting, ta gra totalnie nie ma charakteru) no i vr bedzie tech demem na pare godzin, strzelam w
@Anton044: a jak ma wygladac plaski obraz rozciagniety sztucznie na walec jak w vr1, moze z lepsza jakoscia bo lepsze sa same gogle. sprawdzalem na vr1 i jak dla mnie ogladanie czegos w ten sposob nie ma to zadnego sensu
@hekktik: ja kupiłem zaraz jak się pojawiło, ok 2h w sklepie. Od razu zaplacil m żeby .iec pewność że dostanę. To jeden z gadżetów na który najbardziej czekałem od lat. Mam kierownicę, mam drążki do samolotów, mam nadzieję że to wszystko się przyda :)
Od razu zaplacil m żeby .iec pewność że dostanę.


@mustafas00: tu akruat nie ma problemu bo szalu na ten sprzet zbytniego nie ma, ostatnio cos bylo ze sony obnizylo prognozy po preorderach. sam zlozylem i cancelowalem, chyba poczekam i zobacze co tam na to powychodzi bo poki co troche bieda wieje, moze re4 remake w vr bo w re8 gralem. (w 4 tez ale wieki temu + w vr mialbym powod
@hekktik: Nie. Gdyby była wsteczna kompatybilność z PSVR 1 to bym pewnie kupił, ale bez tego to nie za bardzo na razie widzę sens takiego zakupu, bo gier póki co jest niewiele. Kupię pewnie używkę później i będę nadrabiał gry, tak jak to zrobiłem z PSVR 1. Tym bardziej, że VR traktuję raczej jako zabawkę do pobawienia się raz na jakiś czas, niż sprzęt do grania, na którym będę grał godzinami.
@hekktik nie. gdyby gt7 dawało możliwość wyścigów w vr z ludźmi w sieci to bym się baaardzo mocno zastanowił. ale domyślam się że znowu oprze się to wyłącznie na singlu więc jak dla mnie szkoda na to kasy. reszta tytułów póki co mnie nie interesuje.