Wpis z mikrobloga

Dzień dobry widzowie, subujcie kanał tajgejbonzo TV, lajkujcie mój fanpedż tego typu. Widzowie, mam odpowiedź od Giksa, muszę wykonać ten czelen... bo Giks mi dał czelen, on odpowiedział, teras ja muszę odpowiedzieć na jego czelen. A o co chodzi? Chozi o to żeby powiedzieć alfabet. A B C D F G H I J K, tego typu. Dalej już nie pamiętam. Giks, nie wiem czy to jest zaliczone czy nie, bo już ni- nie pamiętam. Ka- każdy nie będzie pamiętał... tego A B C D F G H I J K... bęc. Zaliczony? Czelen? Giks? Odpowiejś czy tak czy nie tego typu. Sorry widzowie że nie pamiętam ale fach fachtem że już nie pamiętam. Tego się ni- nie używa, afabetu <mlask> ale powiedziałem to co powiedziaem, i mam nadzieję Giks że mam zaliczone. Tego typu. A wy subucie kanał tajgebonzo TV tego typu BENC.
#bonzo
tasaku - Dzień dobry widzowie, subujcie kanał tajgejbonzo TV, lajkujcie mój fanpedż t...

źródło: GIKS

Pobierz
  • 7
@tasaku: Takim czymś robi krzywdę swojej córce, która może być wytykana palcami za jakiś czas jakiego przy*******o ojca miała.

To, że on nie ma wstydu ani dobrego smaku. O zasadach nie wspomnę.

Debil
@TragiKomediant: Amelka i tak jest opóźniona w rozwoju przez chlanie i palenie kobry w trakcie ciąży, ciągłe karmienie jej makaronem z keczupem (deficyt jakichkolwiek witamin), miała zaburzenia wymowy bo jej starzy sami ledwo składają sylaby i nie miała od kogo się uczyć.

Trafi do szkoły specjalnej wśród innych poszkodowanych przez los.