Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopie!

W dzisiejszym #wykopchangelog przygotowaliśmy dla Was kolejne poprawki! Tym razem są to:

1. Przy tworzeniu znaleziska pojawiał się problem z długimi linkami - gdy url był za długi, dodanie go na Wykop stawało się niemożliwe. Rozwiązaliśmy już ten problem, obecnie można dodać również i dłuższe linki. Pod warunkiem, że nie przekraczają 255 znaków. Będzie nam miło jeśli dacie nam znać czy jest lepiej? (ツ)

2. Testerzy aplikacji #ios jeszcze dziś mogą spodziewać się kolejnych poprawek w aplikacji. Na bazie Waszych uwag i sugestii przygotowaliśmy paczkę usprawnień, w której między innymi:
- naprawiliśmy problem z dodawaniem wpisu;
- dodaliśmy nowy widok dodawania wpisu;
- zmieniliśmy kolorystykę plusów;
- przywróciliśmy możliwość odpowiadania na wiadomość prywatną;
- ulepszyliśmy wyświetlanie zdjęć na mikroblogu (proporcjonalnie do ich rozmiaru);
- poprawiliśmy kolorystykę w trybie nocnym.

Przed nami jeszcze sporo pracy, ale cieszymy się, że tak ogromnie nas w tym wspieracie. Dziękujemy (°°♡).:

3. Poprawiliśmy również osiągnięcia https://wykop.pl/osiagniecia - obecnie powinny wyświetlać się poprawnie, wraz z progresem, który pozwala ustalić jak wiele jeszcze (lub niewiele) brakuje nam do zdobycia danego osiągnięcia.

Wiemy też, że obecnie (między innymi) duży problem stanowi linkowanie w powiadomieniach - pracujemy aktualnie nad tym tematem. Dołożymy wszelkich starań aby docelowe rozwiązanie - zgodne z Waszymi oczekiwaniami pojawiło się w kolejnych dniach na Wykopie. Usprawnień wymagają również powiadomienia z tagów, tu również zebraliśmy Wasze opinie i uwagi, a na ich podstawie przygotujemy rozwiązania, których od nas oczekujecie.

O kolejnych usprawnieniach będziemy informować pod tagiem: https://wykop.pl/tag/wykopchangelog - zapraszamy Was serdecznie do jego śledzenia! A my tymczasem wracamy do przygotowywania dla Was kolejnych usprawnień (ツ)

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
Pobierz wykop - Dzień dobry, Wykopie! 

W dzisiejszym #wykopchangelog przygotowaliśmy dla Was...
źródło: Osiągnięcia
  • 146
@wykop:
- dlaczego na trybie ciemnym linki czy nazwy userów są takim samym kolorem jak reszta tekstu?
- dlaczego wpis/post zajmuje teraz więcej miejsca na ekranie niż wcześniej?
- dlaczego komentarze są zwinięte, przez co trzeba się naklikać żeby coś znaleźć na stronie przez ctrl+F?
- dlaczego powiadomienia to nie lista przewijana?
- dlaczego po odczytaniu posta nie znika powiadomienie kierujące do tego posta?
- dlaczego po skasowaniu powiadomień one się
@SpeaRRR: Ogólnie ten # jest trochę bez sensu, szczególnie na komórce, gdzie wolałbym mieć tylko powiadomienia do mnie (dzwonek), jest w zakładce Obserwowane to samo i tylko z tego korzystam.

@wykop: można dodać opcję wyłączenia tego # (czy tego oznaczania) w ogóle, szczególnie na komórce jest to zbite z bezpośrednimi odpowiedziami (dzwoneczkami)
@wykop: dawac apke na ios bo juz mnie to zaczyna #!$%@?... tyle lat na tym portalu, wprowadzacie jakas nowa wersje i nie jestescie do niczego przygotowani... licealisci to robili czy jacys stazysci za wpis do cv?!?!
@wykop
Moglibyście przywrócić powiadomienia? Jak ja mam w ogóle z kims pogadać skoro nawet nie wiem że mi odpowiedział? Rozumiecie że to zabija wam ruch na stronie?
duży problem stanowi linkowanie w powiadomieniach


@wykop: Jak kliknę przy powiadomieniu gdzieś w okolicach "napisał(a) do ciebie w komentarzu" to przenosi mnie dokładnie do odpowiedzi na komcia, ale jak kliknę w link po " do Wpisu" to przekierowuje mnie do całego posta. We wpisach pod znaleziskami też to tak działa.
Pobierz Blaskun - >duży problem stanowi linkowanie w powiadomieniach 

@wykop: Jak kliknę prz...
źródło: maciej napraw
@wykop: 1. Buhahahahahahahaahahah lol xD
2. Jeszcze dużo pracy? Bez komentarza.
3. Nie widać tego na telefonie. xD

To jest poważny portal i poważna firma. Robiliście to 3 lata? Nie kłamcie już…
@wykop: zabiliście dla mnie ten portal. Macie szczęście, że wraz z nowym wykopem #danielmagical wyszedł z pierdla bo inaczej bym tutaj nie wchodził wcale. Podziękujcie toruńskiemu jupiterowi za generowanie ruchu na tej stronie odkąd umarła
@wykop czemu robicie tylko gownopoprawki zamiast zajac sie najwiekszym partactwem jakie wypusciliscie?

przeciez to jest jakas kpina zeby wypuscic takiego gniota i przez 3 tyg niedoprowadzic go do funkcjonalnosci przed update, 3 lata dev i testow i takie niedorobione gowno wychodzi, macie ludzi za idiotow ?
@orlen_lite gdzie jestes byles taki aktywny ??