Wpis z mikrobloga

@trapped: ja tez przewaliłem zyski ze stycznia jakieś 2k euro ale zanim poszedłem w hazard wypłaciłem to co wpłaciłem żeby w najgorszym wypadku nie stracić. Dodatkowo jak mogłaś całe oszczędności wpłacić. Do takiej zabawy max 10-15% kapitału, grać pieniędzmi które bez wyrzutów sumienia możesz spuścić w kiblu.
@Koronanona: współczuje ( ͡° ʖ̯ ͡°) jedna mam od urodzenia wiec dodatkowo jestem w grupie ryzyka. Miałam dużo stresu pod koniec pracy, później wypowiedzenie i już szybko poszło.
@picasssss1: tak jak pisałem nie raz i ostrzegałem - ludzie się naoglądają baronów gazowych na wykopie, myślą, ze to łatwa kasa i zeruja się z oszczędności…dlatego czasem lepiej tak nie „epatować” zyskami i okrągłymi sumkami, które mocno pobudzają wyobraźnie niekumatego wykopka, ofc to tylko moje zdanie w tej kwestii
@trapped: zrezygnuj z giełdy/krypto na parę lat aż załapiesz wiekszą stabilność emocjonalną i finansową.
Ja kiedyś trochę poczytałem, pograłem wirtualnie na giełdzie kilka miesięcy i na chojraka wrzuciłem całkiem sporą kasę. Ostatecznie, straciłem jakieś 10% ale pamiętam to uczucie jak przez miesiąc bałem się w ogole otwierać notowania. Po paru latach jak sie ogarnąłem, stwierdziłem że tak naprawdę grając na gieldzie szukałem jakichś emocji i potwierdzenia że "jestem wyjątkowo mądry". Teraz