Wpis z mikrobloga

@spunky ja w którymś kśg kupionym chyba za dwa złote na bazarze nad morzem (bo to była już kilkuletnią gazeta wtedy) miałem demówkę 2003 i uwielbiałem naparzać ditroitkami (smutne że od lat są w dupie) potem mimo że to był jakiś 2010 czy 11 kupiłem sobie pełną wersję na allegro :D
świetny był tam soundtrack, do dziś lubię sobie wrócić do tych poprockowych kawałów od Jimmy Eat World, GOB czy Papa Roach
@altrys: mam gdzies na strychu prawie wszystkie numery Playa, musze poszukac czy cos z nich zostalo jeszcze, najgojrzej ze mam tam tez tam bardzo dużo Secret Service, bajtków, amigi itp
@world: Próbowałem telefonem, ale nie za bardzo mi jakość opowiadała - raczej wina mojego dość starego Galaxy S8, te nowe telefony może lepiej to ogarniają - no i taniej kupić skaner, niz nowy telefon.
@altrys: Wgrywanie na archive trwało 2godziny ( ͡º ͜ʖ͡º) ale raczej zostanę przy tej jakości - czasem archive ma przebłyski i sprawniej idzie.

Tak, mam trochę Playow i plan to wrzucić przynajmniej rocznik 2000-2005, i ewentualne jakieś pojedyncze późniejsze numery.