Wpis z mikrobloga

Od niedawna jestem posiadaczem Garmina Fenix 7. Wcześniej przez jakieś 5lat używałem Garmina Forerunner 35 bez większości funkcji smart. Mam pytanie odnośnie ustawień tarczy zegara (chciałbym na początku skupić się jedynie na wbudowanych tarczach - na początek mi wystarczają). Wiem w jaki sposób mogę modyfikować wszystkie pola danych i wygląd tarcz z poziomu zegarka.

Czy istnieje sposób na modyfikację tego z poziomu Garmin Connect? Gdy wchodzę w Garmin Connect -> Fenix 7 -> Wygląd -> Tarcza zegarka dostaję komunikat, że "To ustawienie dostępne jest tylko w Fenix 7".

Drugie pytanie dotyczy edycji pól danych tarczy zegarka. Czy jest gdzieś lista dostępnych pól danych? Wchodzę do trybu edycji pól danych, gdy przechodzę między wartościami nie zawsze wiem co one oznaczają np. czym jest wartość "W 3/N -3" lub "A CZ: 1310" albo "BG".

#garmin
  • 5
@mirekwirek: Z tego co widziałem to w Connect IQ mogę doinstalować dodatkowe tarcze (i aplikacje) i nimi zarządzać jednak nie mogę z poziomu tej apki ustawiać wbudowanych tarcz.
@Mollo: Nie widziałem nigdzie opisu listy pól, ale np. A CZ to aktualny czas, W 3/N -3 to dane pogodowe:maksymalna (Wysoka) i minimalna (Niska) temperatura, ZA to godzina zachodu słońca, BG - nie wiem.
zarządzać jednak nie mogę z poziomu tej apki ustawiać wbudowanych tarcz


@Mollo: Pewnie zależy od tarczy. I zależy co. Ale coś tam mogę pozmieniać. Ale fakt, nie ma idealnego narzędzia do tego.
@Mollo: Stockowych tarczy nie można zmieniać z poziomy appki, jedynie w zegarku (komunikat jest słabo przetłumaczony..)
Niektóre pobrane z connect iq, mają możliwość ustawiania z poziomu telefonu :)