Wpis z mikrobloga

@berrbel Szukaj przekłamań na futbinie i flipuj. Kupujesz i od razu wystawiasz.
Najlepszy biznes robi się jak wychodzą zadania. Ostatnio na skupowaniu marokańskich pomocników i wystawianiu ich na lazy sell można było spokojnie ponad 150k dziennie wyciągnąć.
@berrbel: mi się nie chce , dlatego raz w tygodniu kupuje zazwyczaj niedzielę, poniedziałek jak są tanio pilkarze a później czwartek piątek sprzedaje, jak masz dużo coinsow to sporo idzie zarobić
@Johnnysins: mam niecały milion i puściłbym to w obieg bo nie mogę się padem połączyć z PS4 więc i tak nie gram a pohandlowalbym sobie. Nigdy tego nie robiłem , ale jak rano kupiłem 4 karty Ronaldo za 75k i przed południem sprzedałem za 85k to się mi to spodobało i szukam fajnego rozwiązania nawet żeby co godzinkę z 4-5k na początek zarobić wystawiając zawodników czy coś
@berrbel: teraz rynek jest bardzo drogi, ludzie skupują karty bo są fajne sbc o zawodników i o paczki z możliwością trafienia toty. moim zdaniem nie opłaca się nic kupować (chyba że wysokie overale informow) być może w najbliższym czasie będą sbc gdzie IF będzie bardzo potrzebny a wtedy ich cena pójdzie mocno w górę