Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop! #wykopchangelog

W Waszych profilach czeka na Was pewna zmiana, która z pewnością ułatwi Wam śledzenie własnych (i nie tylko!) komentarzy. Tak, tak! Komentowane w profilu powróciły! Znajdziecie je w profilu ---> znaleziska ---> komentowane [patrz screen]

Obecnie wyświetlamy jedynie ostatni komentarz w dyskusji, w kolejnych krokach rozważamy jednak dwie zmiany, które chcielibyśmy z Wami skonsultować:

1. Wyświetlanie w komentowanych większej liczby komentarzy autora. TAK/NIE?
2. Przywrócenie w głównym widoku profilu również komentarzy do znalezisk oraz komentarzy do wpisów. TAK/NIE?

Dajcie nam znać w komentarzach czy chcecie abyśmy to zmieniali. Jesteśmy ciekawi Waszych opinii ( ͡o ͜ʖ ͡o)

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
wykop - Dzień dobry, Wykop! #wykopchangelog

W Waszych profilach czeka na Was pewna z...

źródło: Komentowane

Pobierz
  • 160
@wykop:
nie, komentarze na głównej stronie profilu nie są potrzebne, robią bałagan

na profilu zostawiłbym dwie sekcje - "akcje" (dodawane przez użytkownika wpisy i znaleziska) oraz "komentarze" (komentowanie przez użytkownika innych wpisów i znalezisk)
@wykop: to ja przy okazji w sprawie tej przeklętej kropeczki powiadomień (w wersji desktopowej, nie wiem jak jest z mobilną), która jest dla mnie symbolem bezsensownej zmiany. Takie nic, taki detal, a popsuty. Dawniej to ja sobie wygodnie leżałem na kanapie w drugim końcu pokoju i bez wstawania widziałem moim niezbyt dobrym wzrokiem, gdy ktoś się odezwał na PW. A teraz co, wstawać muszę albo brać lornetkę. A gdybyście tak zrobili
@wykop: krok w dobrym kierunku. Ale dalej wolałbym aby po kliknięciu na mój profil mógłbym mieć widok na całą aktywność. Czy to był komentarz do wpisu, czy znaleziska, czy mój własny wpis. Czyli tak jak było w starszej wersji wykopu. Wchodzenie w profil i szukanie różnych zakładek z kategorią sprawia, że odechciewa mi się skakać po tym.

Więc:
1. Tak
2. Tak

PS dalej na wersji mobilnej nie ma opcji formatowania
Jesteśmy ciekawi Waszych opinii ( ͡o ͜ʖ ͡o)


@wykop: fakt, że tryb nocny od samego początku wygląda jak kupa, i został "naprawiony" przez użytkowników w ciągu kilku godzin, to szczerze wątpię w to, czy ciekawią Was opinie użytkowników.
Zamierzacie kiedyś wyciągnąć głowę z własnej dupy i przyznać, że ten niebieski layout nie jest zbyt przyjemny dla oka?