Wpis z mikrobloga

Czyżby się wam wyrzutki znudziło się już te żenujące hejto? Jakoś mnie to nie dziwi ani nie żal mi was wychodki-uchodki. Siedźcie sobie tam i nadal smyrajcie się wesoło.

A tymczasem fakty są takie, że MCZ nagrywa codziennie, wrócił Suchodolski do domku drewnianego, wszystko gra i buczy, 150k subów nabite, niebawem remont Lublina i zmiana formuły programu...

A u łukaszka? Całkowita frustracja napady agresji wymierzone w niepełnosprawnych, jutro wyrok za lampę przeciwko Rafałowi, poźniej przegrana sprawa ze Srawkiem i surowy werdykt.
Nie zazdraszczam dla jego.

#kononowicz #mlecznyczlowiek #odlewki #conamirko #grajewski #psychologiadlaubogich #jemprzeciez #ludziezgrajewa #patostreamy
pyczasty - Czyżby się wam wyrzutki znudziło się już te żenujące hejto? Jakoś mnie to ...

źródło: oreganooo

Pobierz
  • 4
@Fabriczo: Rewolta się nie udała i siedzą tam bez najmniejszego sensu. Jak dzieci we mgle bez swojego fałszywego proroka, który nawet tam nie potrafił się odpowiednio zachowywać i został zdymisjonowany ze stanowiska.
A tymczasem fakty są takie, że MCZ nagrywa codziennie, wrócił Suchodolski do domku drewnianego, wszystko gra i buczy, 150k subów nabite, niebawem remont Lublina i zmiana formuły programu...


@pyczasty: wszystko rozumiem ale forsowanie ze kanał rudego "gra i buczy" to przesada. nie da się tych nudnych gówien nawet słuchać. pies aron już sam pokazuje ze nagrywa to na sile, kwestia czasu az nawet tiktokowe ulomki znudza sie tym ocenzurowanym formatem. #!$%@?