Wpis z mikrobloga

Mam teraz 564 917 e–mail w onetowskiej skrzynce. Wczoraj było to coś ponad 50 GB. Gdy pękło pół miliona e–maili zastanawiałem się kiedy się zablokuje. Ale nie blokuje się. W płatnych opcjach „Plusik” i następnym chyba „Premium” wśród zalet nic nie piszą na temat powiększenia przestrzeni. Coś tam, że nie będzie reklam i że mogę sobie przekierować na inny e–mail spoza Onetu. Czyli chyba wychodzi na to (?), że bezpłatna skrzynka na Onecie jest, póki co, pojemniejsza od Gmaila. Trzeba Niemców za to pochwalić. Dość słabo działa wyszukiwarka i trzeba kilka razy przeklikać z pięć, sześć stron z zajawkami e–maili, by ją wzruszyć i odszukać np. coś sprzed roku – ale traktuje to trochę jako utrudnienie dla kogoś kto by mi się na nią włamał :) Jest to #!$%@?ące na początku, ale potem gdy ważniejsze sprawy trzyma się w folderach, a te które chce się jakoś trochę zakryć wrzuca właśnie w taki gąszcz bieżączki można się przyzwyczaić. Ja się przyzwyczaiłem. Podwójna weryfikacja przez Google Authenticator nie żaden osobny syf jak ma WP. #onet #email #webmail #technologia
Poludnik20 - Mam teraz 564 917 e–mail w onetowskiej skrzynce. Wczoraj było to coś pon...

źródło: Zrzut ekranu z 2023-01-31 02-09-23

Pobierz
  • 2