Wpis z mikrobloga

#!$%@? 3 Rzesza wjeżdża powoli, tylko 2 dni odpocząć po 5 dniach fugi i się boję aż troszku na tym do roboty iść ale będzie git musi być git . #!$%@? mnie pewnie jak Atom zrzucony na Hiroszimę. Ja tam już #!$%@? dobrze się czuje, #!$%@? z tym jak się zachowuje wyglądam. Nie można się przejmować zbytnio co gadają. Hitler na salony wjeżdża! Metamfetamina niszczy zdrowie wszystko dlatego nie bierzcie ze mnie przykładu i nigdy jej nie tykajcie. Mnie przeorało już konkretnie waląc ja od 19 roku życia xd. Ogólnie #!$%@? mam w to życie będzie wyglądać jak bede chciał. Yol

#narkotykizawszespoko
Pobierz Keepsafe - #!$%@? 3 Rzesza wjeżdża powoli, tylko 2 dni odpocząć po 5 dniach fugi i si...
źródło: IMG_20230130_162138
  • 10
@grzyboslaw:

Dlatego 30mg tylko jebne dla przyspieszenia i energetyk wjechał proste w razie w, tam są o wiele większe wykręty po dopkach to Holandia . No #!$%@? taki głupi nie jestem żeby 70mg np #!$%@? szkoda zejebistej fazy marnować do pracy..
Nawet l4 sobie mogę wziąć na cały tydzień bo chory jestem ciężko xD i mam w #!$%@? że nie przedłuża mi umowy potem. Jest tyle tej roboty w Holce że
@nom_om
ja #!$%@? co za dzban. typowy polski sebix który musiał jechać do Holandii bo tu nie mieli roboty dla ludzi z jego wykształceniem i myśli że złapał Boga za nogi.
i jeszcze ta żałosna rynsztokowa nawijka patusiarska i brak poszanowania dla pracy jak i tych biednych Holendrów którzy muszą użerać się z takimi polskimi sebixami półgłówami.
No i #!$%@? jednak poleciałem z roboty.
Donosili kable #!$%@? i sam ja rzuciłem w #!$%@? bo z #!$%@? fałszywymi lepiej się nie zadawać a na pewno siedzieć nie będę na mieszkaniu co po kościołach biegają. Ale No nad meta nie ma kontroli niestety ale i tak ja biorę bo #!$%@? uzależnia jak nic innego. #!$%@? w Polsce się pobawię teraz z polską fetka i do Niemiec bo tam fetke mają dobra