Wpis z mikrobloga

Co jest z nimi albo ze mną źle? skoro palić zioło okey, brać mefedron okey a #!$%@? fetki to źle?

Przyjechałem do tej Holandii że będzie fajnie a jest taka stypa ze masakra. I widzę że największa patologia co ma 2 zęby w jamie ustnej mi mówi że fetka to zło a jara tylko dla szpanu jak dla mnie i mefedronik oczywiście a później wykręty takie biegają po robocie.. . Popisuwa tych polaczków, większości przynajmniej co tutaj zjechała. Brak mi słów umówiłem się na weekend z paroma ludźmi na fetke a każdy wybrał zioło lub jakiś klefedron #!$%@?. I przestali się odzywać. Już tacy mocno przeorani jak dla mnie morały mi prawią jeszcze o jakimś ośrodku. 7 lat biorę z przerwami i ani jednego #!$%@? zęba nie straciłem, biorę sulphate amph top league a nie jakieś gówno co oni spróbowali.
Nie warto jak dla mnie tutaj przyjeżdżać serio, no chyba że palacz jesteś to okey ale naturalny a nie szpan życiowy dekiel. Anglia będzie chyba następna gdzie wyjadę wolę gangi na ulicach, alkohol i inne używki niż tylko te zioło. Bo tutaj po 22 nie ma alkoholowego, ludzie bojaźliwi. Nic się nie dzieje, Takie #!$%@? typowe. Praca a później telewizja pranie mózgu przez resztę dnia. No i patologia to tylko Polacy, najebia się, czy coś zazyja nie ważne to bijatyki na tych
mieszkaniach agencyjnych. Ja mimo biorę też mi odwala ale nigdy nie zrobiłem burdy czy kogoś biłem z byle powodu. Tylko raz musiałem się bronić tutaj.. Dlatego więcej tutaj nie zjadę chyba, ćpać trzeba ze spokojem a nie #!$%@?ć się, wyzywać, burdy policja karetki. #!$%@? nl agencje gdzie są sami Polacy bo to zbiór największej patologii z Polski. Pozdro

#narkotykizawszespoko
  • 5
@Eddenn:
Nic tagować nie będę. sulfate jest 10 razy droższy od zwykłej pasty i wystarczy 130mg na 2 dni bez snu i klepie o niebo lepiej niż Gruda Polska. A też w paście go dostaje. To jest #!$%@? ze pasta to gówno, wszystko zależy jak ci się trafi. Możesz trafić na zajebjsta grudę jak i pastę. Tylko po fetce nie ma takiego wykrętu jak po tych dopalaczach #!$%@?. I to mnie