Wpis z mikrobloga

Siemano ludzie, też tak macie po zajebistej fecie ze najlepsza euforyczna bania wchodzi podczas nocy? I chodzi mi tutaj o chodzenie lub jeżdżenie autem bez celu muza odpalona 2 paczki szlugów. #!$%@? wtedy jestem jakbym paliwo rakietowe wypił. Dlatego teraz regeneruje się, jem i czekam. #!$%@? z tej Polski bo sobie nie mogę robić czego chce, wolny człowiek niby jest ale nie w tym temacie akurat. Trochę już wyrosłem i mam to wszystko w dupie po #!$%@? mi życie skoro nie mogę robić czego chce i nie, nie jestem typem co wali komuś w mordę bez powodu. 40 km będzie cardio zrobione. Jutro regeneration i do roboty we wtorek. Holandia ale spokój taki, może miasto #!$%@? bo ani alkoholowego nocnego nie ma na mojej lokacji nic po 22 już nie jest otwarte. Kocham Polskę ten klimat gdy ktoś nagle wybiega z nożem za bloku, zaczyna biec za jakimś typem którego zobaczył i krzyczy "#!$%@? cie #!$%@?!!" pewnie rozliczał rachunki, pełno ludzi na miastach, browarki zawsze kogoś się nowego spotka . Tylko rząd prawo, a przede wszystkim policja tam to jedna grupa przestępcza i tyle. A tutaj po 22:30 pustka jak ja #!$%@?. Ja wbiłem do tej Holandii i patrze a tu #!$%@? stypa. Sądzę że miasto #!$%@? po prostu. No ale nie będę pisać jakie bo policja w Polsce mnie szuka bom w #!$%@? niebezpieczny człowiek co wali fetke sobie.. #!$%@? mają oni nieźle. Dlatego z nimi pojechałem totalnie i uciekłem. #!$%@? jedyne czego żałuję to że nie przyjechałem własnym autem bym pojeździł na hardstyle electro house bass w wielkich zamkniętych halach moc taka tam idzie max. Teraz go już nie odbiorę z Polski a matka i cała rodzinka to za Policja murem, fałszywe szuje co same doniosły. Ale git będzie musi być

#narkotykizawszespoko
  • 13
  • Odpowiedz
  • 1
@C00mpel:
Nie jeżdżę po alko i ziole. Najwyżej 3 kilometry do sklepu po kolejne piwka z wiochy. Ale na fetce to 1200km na spkojonie przejadę. Dopalaczy nie tykam więc wiesz. W #!$%@? tych kierowców ciężarówek to jeździ porobieni trasy po całej Unii 3 dni nie śpiąc. Znałem takich. Ja nie oceniam. W #!$%@? mam jak się coś odwali to człowiek odpowie, tyle
Więcej nie bd pisać na temat jazdy pod wpływem,
  • Odpowiedz