Wpis z mikrobloga

JA #!$%@?, no #!$%@? nie wytrzymię zaraz.
Chcę zrobić hard reset telefonu bo już muli i w dodatku #!$%@? #xiaomi zapycha foldery jakimś gównem #inne, no i ok. Ale chcę zrobić backup na telefonie bądź w chmurze google. No i #!$%@? na forach wszyscy zawsze mądrzy są żeby robić backupy, bo to takie proste i w ogóle, no ale #!$%@? własnie nie jest takie proste. Jak niby mam zrobić backup kablem na komputer? Kopiuję wszystkie pliki i wklejam w folder na kompie to cały system się zwiesza i #!$%@? z tego. (mam ssd i dość nowy komputer). No ja #!$%@?ę, backupy - srackupy, a w rzeczywistości #!$%@? z tego wychodzi. Wchodze w ustawieniach w kopie zapasowe, wybrałem niby folder w telefonie jakie ma zapisać, to #!$%@? od godziny pasek nawet nie drgnął w tym #!$%@? androidzie, mimo że leci wifi po światłowodzie. No #!$%@?, niby oczywista i prosta czynność - a kompletnie nie chce się zrobić.
#zalesie #backup #android #pomoctechniczna
#kopiazapasowa
  • 6
@Sephirionn: dawno dawno temu telefon z komputerem łączył się po protokole MSC, czyli w sumie widziany był jak chociażby pendrive. Teraz wszystko jest na protokole MTP, media transfer protocol, który to nie umie w dużą ilość plików naraz i się #!$%@? na ryj. Niestety