Wpis z mikrobloga

@RafDan: skąd połgłówku wziąłeś, że jestem fanem qutasjo? I nie "mówi" tylko "pisze" XD Jak nie odróżniasz realu od internetu to radze ci odstawić internet na jakiś czas.
@ElMurano: Ale dlaczego ja mam sie nabierac, skoro to Ty swoim wpisem potwierdziles jego slowa xD Jak Ty masz 13 lat i randomowe zdjecie od instagrama powoduje ze piszesz na wykopie i wyzywasz na jego podstawie, to odstaw internet i odroznij real od neta. Ty nawet nie potrafisz w jednej wiadomosci napisac, tylko smiecisz w kilku xD
@RafDan: jesli myslisz, ze ja tutaj wszystko co ktos powie w uniwersum patogal biore w 100% na serio to beka z ciebie XDDDD Mam nadzieje, ze po tym jak cie wyjasnilem zrozumiesz, ze nie kazdy wpis na famemma i danielmagical ktos musial pisac na serio lub to o czym pisze to znaczy, ze sie mocno angazuje w dany temat. Czy twoj kurl powiedzial prawde czy nie w tym temacie to co
@ElMurano: fajna historie nie czytalem. Faktem jest ze obraziles dwie osoby, na podstawie wpisu Twojego krula wiec uwierzyles ze to prawda xD no jeszcze druga opcja ze nie uwierzyles ale napisales zgodnie z jego teza bo jestees polglowikiem i nie wiesz co sie dzieje xD