Wpis z mikrobloga

#blackpill Nurtuje mnie myśl na temat społeczności spod tagu "blackpill", jak duży odsetek z was jest autentycznie nieatrakcyjnych w oczach kobiet (<180, zakola, nadwaga, brak mięśni, cofnięta szczęka itp.) i ilu z was jest introwertykami, wykluczonymi społecznie przegrywami czy nihilistami egzystencjalnymi. Proszę, abyście na miarę swoich możliwości ocenili siebie obiektywnie na tyle ile się da. Bo każdy inaczej postrzega rzeczywistość, która go otacza. Dziękuję i jestem ciekaw rezultatów

PS: aby przekaz był jasny, nie utożsamiam bycie normikiem z byciem atrakcyjnym. Porównuję normictwo do sytuacji "pomiędzy" tymi dwoma skrajnościami (patrz dychotomia).

Czy jesteś autentycznie nieatrakcyjny w oczach kobiet oraz/lub jesteś przegrywem społecznym?

  • Przegrałem życie zarówno genetycznie i społecznie. 39.5% (34)
  • Przegrałem genetycznie, ale jestem normikiem społ. 16.3% (14)
  • Wyglądam jak normik, ale jestem społ. przegrywem. 24.4% (21)
  • Jestem totalnym normikiem w obu przypadkach. 19.8% (17)

Oddanych głosów: 86

  • 5
@DzazesOrozes: Aniekta ma ograniczoną ilość znaków na odpowiedź, ale wydaje mi się, że zawarłem te informacje, które mnie interesują. Czyli ocena atrakcyjności fizycznej powiązanej z umiejętnościami społecznymi. Bo chciałem dowiedzieć się, czy tak dużo blackpillersów łączy korelacja atrakycjności fizycznej z umiejętnościami społecznymi (pewnie są badania, które potwierdzają taką korelację, ale chciałem sprawdzić sam jako amator).
@DzazesOrozes: No ale nie rozumiem z czym masz problem. Masz dwie skrajności do wyboru (totalny przegryw albo totalny normik) i mieszanka przegrywa z normikiem. Podałem tylko dwie cechy do swojej amatorskiej analizy, to masz 4 opcje. Jeśli ja jestem społecznym przegrywem i nie przegrałem na loterii genetycznej z wyjątkiem wagi, to ląduje do opcji nr 3. Nie jest to rozbudowana ankieta z podziałem na elementy niemożliwe do zmiany i na te,