Wpis z mikrobloga

terapia to gówno, kazdy kto ja poleca na wyjscie z przegrywu chyba nigdy nawet nie byl na takiejXD bawi mnie #!$%@? kult terapii bo oo pomoze ci costam cos, #!$%@? prawda, jak ma pomoc mi twrapia w znalezeniu znajomych, celu w zyciu, jakiejkolwiek motywacji. wszystko co mowi terapeutka to sam wiem juz dawno temu
#przegryw
  • 16
@t00b33: Da się wyjść z przegrywu, ale faktem jest, że potrzeba do tego zbiegu wielu okoliczności. Terapia to tylko zwykłe gadanie, tak można biadolić do usranej śmierci. Jak nie będzie tego "impulsu" to nic nie zrobisz choćbyś srał po krzakach. Sam wiem po sobie. Grunt, że jak już nadarzy się okazja żeby coś zmienić, to żeby tego nie przegapić.

Oczywiście po krzakach nie srałem, chodzi o samo wyjście z przegrywu.
@t00b33: generalnie sam hejtuję terapię ALE wydaje mi się że jest ona w stanie pomóc osobom dla których blokadą nie jest wygląd a mental (mentalcel) ale nadal to loteria czy trafisz na odpowiedniego chłopa (sesje u k0biet to xD) i czy będzie potrafił cię dobrze pokierować
@t00b33: Mi tam terapia trochę pomogła
Nauczyłem się mieć #!$%@?, kontrolować swoje lęki no i terapeutka to była jedyna osoba, z którą mogłem porozmawiać o wszystkim, wyżalić się, dzięki czemu jakoś tak pewniej się poczułem
Choć i tak to nie jest jakieś magiczne niewiadomo co, które nagle zmienia twoje życie o 180 stopni, jak to normiki mają w zwyczaju #!$%@?ć
@t00b33: Skoro wiesz, to co ci dało to, że wiesz? Jaka jest w takim razie twoja teoria, że twoja wiedza jest błędna, nie potrafisz jej zastosować czy że po prostu nie ma i nie będzie dla ciebie ratunku? Niezawodnie wygląda na to, że 90% przegrywów jedyne czego szuka to potwierdzenie swojej beznadziejności, ten efekt zresztą napędza ten tag. Polecam zobaczyć kanał doktora K. na youtube, (https://www.youtube.com/c/HealthyGamerGG ), świetny przykład w
terapia to gówno, kazdy kto ja poleca na wyjscie z przegrywu chyba nigdy nawet nie byl na takiejXD bawi mnie #!$%@? kult terapii bo oo pomoze ci costam cos, #!$%@? prawda, jak ma pomoc mi twrapia w znalezeniu znajomych, celu w zyciu, jakiejkolwiek motywacji. wszystko co mowi terapeutka to sam wiem juz dawno temu


@t00b33: ale w terapii nie chodzi o to, żeby coś WIEDZIEĆ, tylko żeby coś ZMIENIĆ.

Jeśli funkcjonujesz
@t00b33: też tak uważam, jakbym gadał z taką to bym musiał kłamać i szukać odpowiedzi na pytania. Mój umysł jest taki, że szuka trudnych odpowiedzi na proste pytania