Wpis z mikrobloga

Moja matka wbiła mi do pokoju i uderzyła mnie w twarz, więc ja odepchnęłam od siebie. Zaczęła na mnie krzyczeć, żebym się pakowała jest pp dwóch piwach, nie wiem dlaczego dzisiaj jest na mnie taka cięta, nigdy zdrowa psychicznie nie była. Przyjechalam z zza granicy zrobić prawo jazdy. I odpocząć. Dopiero na początku marca wyjeżdżam. Powiedziala, że będzie jutro dzwonić nanpolicje, chce mi się tak cholernie płakać, dlaczego dlaczego... :((((( niech zadzwoni dzisiaj i niech dmuchnie w alkomat.. Dlaczego nie mam kochającej matki
#prawo #policja #patologia #pytaniedoeksperta #depresja
  • 7
@Vermeerrr: co da dmuchanie w alkomat? stwierdzi tylko, że jest lub nie jest pod wpływem alkoholu, a za bycie pod wpływem chyba nie ma kary (no chyba że jeździsz samochodem, to wtedy tak). Zawsze jestem zwolennikiem pokojowego rozwiązania konfliktu, no chyba że się nie da, to wtedy krew się leje i nie ważna płeć , ważne co innego, pogadaj z nią o starych czasach, nie wiem, bo wezwanie policji to będzie
@Vermeerrr: Napisałbym coś, ale nie będę Ci obrażać matki, bo to słabe. Jak wyjedziesz to jej powiedz co o niej myślisz, tak żeby zabolało i doszło do pustego łba. Ja tak ojca potraktowałem czy pomogło? Odpier.. sie ode mnie do pewnego czasu i było zero kontaktu, ale po pewnym czasie sie dogadaliśmy. Czasami go widuje i myślę, że tamta akcja była potrzebna.