Wpis z mikrobloga

241 694 + 28 + 36 + 10 + 59 + 72 + 40 = 241 939
Żeby trzeba było dodawać ręcznie jak w średniowieczu, eh

28 - VO2max zakończone niepowodzeniem, miało być 3x(13x(30@150%/15@50%)), wyszło 6, 3,2, 4 i dłuższe przerwy między seriami. Lepsze to niż nic, ale brakuje pary
36 - ultra ride z ultra dietetykiem, który hehe chciał sobie zrobić screenshota na stravę i rozerwał grupę bo zamiast jechać ustalone 2.7-3.3 polecieli podjazd 3.5-4. Goniłem ich 10 minut w okolicy 3.7, reszta grupy nie doszła. Kolejny podjazd i cenna uwaga "nie gonić bramy na zdjeździe", głupi posłuchałem i już ich nie dogoniłem, miał być spokojny tlenik to nie będę leciał 5w. W dupie mam takie ultra ustawki gdzie ma się w dupie uczestników, zagraniczni zwifciarze byli mega poirytowani że prowadzący ma w dupie zasady
10 + 59 - dokończenie "ultra" na więcej nie miałem chęci po tej huśtawce
72 - zbiorczo z niedzieli, jechane jedna po drugiej. Na watopii zostało mi tylko 8 tras do przejechania, niestety 8 najdłuższych, więc trzeba któregoś weekendu zrobić uber precla
40 - wczorajszy sweet spot, 20+10 min@265w.
Choroba odpuściła na dobre i wracam na dobre tory, będę miksował więcej sweet spot, under/over, 4x8 i takich strzałow 30/15. Nie jest źle, nie jest też dobrze, można powiedzieć że jest średnio. Ale do wiosny nadal trochę czasu to coś tam urośnie.

#stacjonarnyrownik
dablju_ - 241 694 + 28 + 36 + 10 + 59 + 72 + 40 = 241 939
Żeby trzeba było dodawać rę...

źródło: 2gxjRdQJq3x68aN-zU12GNDVP0JE8fooROIyVp1pQYM-2048x1152

Pobierz
  • 7
@dablju_: Ogółem zwift w takich ustawkach według mnie działa bez sensu. Nie jest to wyścig a każdy ma inny zakres wartości w/kg.
Powinny być robione treningi jako % FTP i na tej podstawie takie ultraride. Np. Jedziemy 55-65% FTP.
A tak to masz sytuacje jak tutaj gdzie dla mnie nie ma możliwości już jeżdżenia ultraride jako „BAZY”
Bo nie będę jechał 4h 270-330W bo to bardziej tempo i próg ( ͡
  • 0
@TypowyXD: istnieje też opcja trzymania grupy razem, wtedy każdy sobie kręci wg uznania. Czemu ztpl tego nie włącza? Nie wiem ale się domyślam :D ogólnie idea trzymania zakresu w/kg jest spoko o ile jest przestrzegana. A jak lider jest fifarafa i cwaniakuje to po co w ogóle te ustawki
@dablju_: Rozmawiałem z Damianem i a) bug przy late join, nie włączało do grupy jak ktoś dołączył kilka minut po przez co podobno były dywagacje czy czekać na tył czy jechać swoje b) podjazdy zawsze są mocniej, średnia podana w opisie to jest średnia z całych 4h a nie 20min początkowych co widać na załączonym obrazku c) jeśli ktoś na początku zaśpi to jednak trzeba dorzucić watów żeby dogonić grupę, co
Poemat - @dablju_: Rozmawiałem z Damianem i a) bug przy late join, nie włączało do gr...

źródło: 1111111111111111

Pobierz
  • 0
@Poemat: masz rację że było bardzo dużo, nieproporcjonalnie wręcz ludzi z zagranicy, chyba więcej niż połowa. Tylko dlaczego zawsze jak jest problem z ustawką to zdarza się to na polskiej grupie zwifta? Jak jechałem coffee ride z herd to lider i grupa jechali równiutko, żadnego szarpania, mogłem się skupić na kręceniu a nie gapieniu w ekran czy akurat jakiś jeden z drugim nie pchają się za bramę a lider z nimi
@dablju_: A bo my jesteśmy niecierpliwi ;) HERD to klasa sama w sobie. Jednak jak wyżej, chyba pierwsze takie odczucia jak Ty napisałeś z tegorocznej edycji jazd z Damianem, zawsze było "tip-top" i to, co miało być, nie jak jakieś kofirajdy w środku tygodnia.