Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,
aby dotrzymac wczorajszej deklaracji, wracam do Was z informacja o kolejnych wprowadzonych na Wykopie usprawnieniach. Obecnie nasza uwaga skupiona jest glownie na tematach, o ktorych wspominam w dalszej czesci wpisu, ale jednoczesnie staramy sie realizowac tez inne zadania.

W dzisiejszej aktualizacji #wykopchangelog pojawily sie zadania:
1. W ostatnich dniach sygnalizowaliscie nam problemy zwiazane z RSSem. Ten problem zostal juz czesciowo rozwiazany, RSSy ponownie dzialaja, choc po Waszym feedbecku wiemy, ze spodziewacie sie jeszcze kilku zmian w tym obszarze - zajmiemy sie tym w kolejnych dniach.

2. Rozwiazalismy problem dotyczacy roznych stref czasowych. Wczesniej zdarzaly sie sytuacje, ze gdy osoby przebywajace w innych strefach publikowaly komentarze, data publikacji komentarza sugerowala tresc opublikowana "za 35 minut". Obecnie ten blad nie powinien sie juz pojawiac.

3. Po Waszych sugestiach zrezygnowalismy w widoku znaleziska z gornego formularza dodawania komentarza. Obecnie widok znaleziska stal sie czytelniejszy. Edytor, podobnie jak w poprzedniej wersji, znajdziecie na koncu dyskusji.

Tematy, ktore aktualnie realizujemy:
1. Zmiana sposobu prezentacji watkow na mikroblogu - wieksze wciecia, odroznienie pomiedzy wpisem a komentarzem oraz wyswietlanie 3 najlepszych komentarzy pod wpisem.
2. Poprawienie algorytmu sortowania tresci aktywnych (zmiana w ramach Wykopaliska zostala juz opublikowana).
3. Wdrozenie powiadomien dla tagow.
4. Zmiana wygladu trybu nocnego.
5. Wdrozenie linkowania bezposredniego do miejsca w dyskusji z poziomu powiadomienia.
6. Uruchomienie testow beta aplikacji iOS - przed wdrozeniem produkcyjnym zaprosimy rowniez Was do wspolpracy, aby nie popelnic starych bledow.
7. Realizacja aktualnych poprawek i bledow.

Zdaje sobie sprawe, ze to wlasnie na te zmiany czekacie najbardziej, dlatego postaramy sie przynajmniej wiekszosc z nich udostepnic Wam jeszcze w tym tygodniu. O wszystkich usprawnieniach na biezaco informujemy pod: https://wykop.pl/tag/wykopchangelog dlatego goraco zachecam do sledzenia tagu.
#wykop #nowywykop #naprawiamy #internet
  • 251
  • Odpowiedz
@m__b: Gdzie byłeś kilka lat? Limit wpisów wyczerpiesz na kilka następnych lat. Jak tak dalej będziesz się codziennie rozpisywał, to wpadnie Ci bordo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@m__b: nie rozumiem jednego. Po co tyle pisać i się produkować. Po prostu przywróć stary wykop i tyle. W cieszy pracuj kolejne 3 lata nad nowym wykopem, ale tym razem zrób beta testy. www.wykop2.pl na przykład był by testowym portalem.
  • Odpowiedz
Dlaczego nie poinformowaliście twórców dodatków którzy nie byli zainteresowani testowaniem API v3, że API v2 zostanie wyłączone?


@m__b Rozumiem, że nie odpowiesz na powyższe?
  • Odpowiedz
@m__b: Powiedz mi, gdzie mam znaleźć moje komentarze. Na mirko i w znaleziskach. Kiedyś klikałem w profil i były, teraz szukam i na mirko jakaś bida jest, ale mój wpis wołający, komentarzy pod czyimś wpisem - nawet Twoim nie widzę.
  • Odpowiedz
@m__b: nie da się zaznaczać tekstu komentarzy w aplikacji mobilnej, często ktoś podaje link, który trzeba zaznaczyć i wkleić w przeglądarce, ale właśnie nie da się zaznaczać
  • Odpowiedz
@m__b: a już g*wno mnie obchodzą te poprawki. Wchodzę na wykop, patrzę na to jak wygląda i od razu mi się odechciewa tu cokolwiek pisać i robić.
  • Odpowiedz
osoby przebywajace w innych strefach publikowaly komentarze, data publikacji komentarza sugerowala tresc opublikowana "za 35 minut".


@m__b: Genialne, zostawcie! :D
  • Odpowiedz
@m__b: Nie można udostępnić komentarza bezpośrednio
brak zakładki do tagów, które obserwuję
nadal długo ładuje się główna, czy mirko
Na apce czasem trzeba 2x kliknąć wyślij, żeby dodało komentarz
  • Odpowiedz