Wpis z mikrobloga

#kucyki [ #mlp #twigge artysta: #flaszgordon ]
TEST TEST TEST
Ostatnio nie mogłem wrzucić jpg. jako obrazek. Musiałem wklejać normalnie link :/

Po dziś dzień nie przychodzą mi powiadomienia na dzwoneczek ... piszecie do mnie a ja nie widzę odezwy :p
Tak kochany @karoryfer tak to się żyje na tym gównoportalu.

Co do ankiety... 3 opcje mają po równo głosów. Pozwólcie, więc że rozwinę myśl co o tym sądzę.

1. Inna strona (podaj podpowiedzi) - nikt nie podpowiedział gdzie by można było się przenieść.
2. Niech zostanie jak jest (w stylu jeden obrazek) - niestety tag właśnie przez to umiera... ja zaglądam raz na tydzień ale przynajmniej wrzucam to co przez ten czas znajdę ciekawego... i wg. de...i z morderacji to jest "spamem". TFU! na tę swołocz.
3. Przenosimy się na Lurker - jedni chcą drudzy nie... Lurkom kucyki nie przeszkadzają, a nawet jak już mają tam bardziej rozwinięte czarne listy niż wyklop wyobraźnię. Komuś się nie podoba to wrzuci na czarną i po sprawie.
Barierą jak widzę jest tu wersja na komórki.

Otóż co mogę napisać Lurek właśnie testuje nową wersję portalu. Wizualnie będzie podobna do starego wykopu ( ) Publiczne wydanie wkrótce.
Jak ktoś tam nie ma jeszcze konta to zachęcam.
A czy będzie wersja na komórki to tego nie wiem. Będę musiał Thanosa zapytać.

Pobierz FlaszGordon - #kucyki [ #mlp #twigge artysta: #flaszgordon ]
TEST TEST TEST
Ostatnio ...
źródło: qDK5Ilv
  • 3
@Timer_555: O każdej dziedzinie można tak powiedzieć. Ja nie lubię patostrimów więc ich nie oglądam.
Z kolei moderacja gównoportalu nie lubiła chińskie bajki więc kiedyś w ankiecie połączyła to i patostremy razem i tak zasugerowała społeczności by ta głosowała czy chińskie bajki, rozbite na oddzielne tagi do czego innego, wrzucić w #anime
https://wykop.pl/wpis/30782045/dzien-dobry-wykopowicze-%C2%BA-%CA%96-%C2%BA-przygotowalismy-d
Co oczywiście wywołało chaos w społeczności bo sobie ludzie na głowy wchodzili.

Moderacja Lurka różni się od wykopowej
Pobierz FlaszGordon - @Timer_555: O każdej dziedzinie można tak powiedzieć. Ja nie lubię pato...
źródło: Fd4n26C