Wpis z mikrobloga

A pamiętacie, był kiedyś taki genialny komunikator, z którego wszyscy korzystali. Nazywał się #gadugadu - tak z 15 lat temu każdy go miał. Ja do tej pory pamietam swój numer. I on był genialny, ale w pewnym momencie twórcy postanowili poprawić jego wyglad. Z małego, prostego okienka z kontaktami i drugiego z rozmowa zaczął rosnąć coraz bardziej. Twórcy nie słuchali użytkowników i nadal zmiany szły w złym kierunku. Tak tylko wspominam, ze było cos takiego. I przypadkiem otaguje #wykop20 #wykop
  • 68
@localoca: Nawet mi nie mów... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tyle ludzi co człowiek wtedy poznał... Co przez neta to przez neta, ale normalnie ludzie z okolicy potrafili napisać, ustawić się na mieście. Ludzie jacyś tacy bardziej żywi i otwarci byli. ;)
@brednyk: A to ciekawe. Bo ja nadal na Gadu-Gadu mam historię rozmów sprzed 10 lat . Nic nie jest usunięte . Numer GG mam do tej pory (5 cyfrowy), a konto zakładałem kiedy jeszcze nie było GG, tylko bramka do SMS ów , program SMS Express . Potem się to przekształciło na typowy komunikator i zmieniło nazwę na GG. Bardzo rzadko korzystam z GG, znajomych już niestety nie ma, trzymam to
Pobierz
źródło: IMG_20230123_092004
@kecajek: dziwne, może zaakceptowałeś regulamin w porę? Ja tego nie zrobiłem parę lat temu i mi wyzerowało kontakty. Mowa oczywiście o logowaniu przez www, choć to pewnie te same dane co w aplikacji

Zalogowałem się, wszedłem w archiwum rozmów, wybrałem datę od 2008 roku i pojawiły mi się i tak rozmowy z 2019 roku. Żadnych starszych, które zostały skasowane.