Wpis z mikrobloga

#motocykle
Mordeczki pytanie mam. Mam małżonkę która to by chciała raz na jakiś czas sie przejechać motocyklem ze mną, jej mężem. Z tym ze nie mam dla niej kasku, ja nosze xxl ona ledwie m. I pytanie do was, bo nie chce wydawać powiedzmy 500zl na kask średniej jakości dla niej jak chce sie przejechać 30 minut 3 razy w roku. No i jak kupować to taki xxl dla mnie żebym miał drugi, czy taki w rozmiarze żony? Czy to bezpieczne?
  • 11
@ja_tu_tylko_na_moment: nie wymyślaj i kup kask dostosowany do niej z dobra punktacja sharps, co nie musi oznaczać że bedzie za miliony ( też weź ją do sklepu żeby przymierzała i żeby pasował bo każda głowa jest inna.... ) I wyciagaj ja częściej. Kask MUSI BYĆ dobrany pod głowę użytkownika, no chyba że chcesz się pożegnać z małżonką. No kurde Mirek podniosłes mi ciśnienie
@ja_tu_tylko_na_moment: Nie przeskoczysz, między xxl a m.
Niektóre kaski są produkowane tylko w dwóch wariantach skorupy, a mają inną grubość wyściółki dostosowaną pod dany obwód głowy. Ale przy takiej różnicy rozmiarów to nie przejdzie. Inaczej mógłbyś dokupić samą wyściółkę.